Aktuální články o medovině

 • Medovinárna slaví 5 let - děkujeme za přízeň!

  po 21.6.2021

  Ano, je to již 5 let, co jsme se rozhodli otevřít tento trochu experimentální podnik zaměřený na medovinu, první v Česku, pravděpodobně i v Evropě. Jsme moc rádi, že jste s námi a důvěřujete nám, že vám přinášíme tu nejlepší medovinu. Dovolil bych si zhodnotit ty uběhlé roky. Tentokrát to bude možná trochu obsáhlejší..

 • Nemáme rádi slevy, ale MUSÍME uvolnit sklad pro novinky => až -25%

  st 9.6.2021

  Přiznám se, že nejsem příznivce lákání zákazníků přes slevové akce. Ale sklad naší malé prodejny není nafukovací a jelikož chceme k 5. výročí Medovinárny přidat do nabídky nové dodavatele i z dalších zemí, musíme si udělat prostor. Myslím si, že naopak oceníte nákup medovin z vyšších cenových kategorií za výhodnější ceny.

 • Otevíráme bar a Medotvírák hned v pondělí !

  pá 28.5.2021

  Přišlo to rychleji, než jsme nakonec čekali, ale JE TO TU! OTEVÍRÁME BAR! Zahajujeme hned v pondělí neřízenou ochutnávkou, kdy také zapijeme snad už definitivní vítězství nad virem.

 • Archívní medoviny - souhrn ze streamu + novinka + otevřeno i ve středu

  pá 30.4.2021

  Včera jsem odvysílal poněkud delší živý stream tentokrát na téma archívních medovin. Jelikož asi nejsem ten nejzábavnější jůtůber, tak vám přikládám i souhrn nejzákladnějších informací a odkazy na prezentované medoviny, včetně novinky Medoviny z Cidliny. Od příštího týdne budeme mít otevřeno 3 dny v týdnu;-)

 • Levandulová.. může být tvá!

  út 6.4.2021

  Po 2 letech se Pleva vrací opět s touto vynikající limitovkou 🐝 Neváhej a sosej.. My jsme ji hned vyzkoušeli a dáváme 10/10 :)

 • Záznam rozhovoru s výrobcem - Medovinařství Dvořák

  út 30.3.2021

  V pondělí 29.3. jsme natočili první online rozhovor. Radomír Dvořák před necelými 3 lety převzal výrobu po panu Slanařovi a od té doby přišel s mnoha inovacemi a novinkami. Jeho medoviny jsou stále oblíbenější.

 • Novinky v nabídce Medovinárny

  ne 28.3.2021

  Před Velikonocemi jsme naskladnili spoustu nového zboží i to, které jsme dlouho neměli v nabídce. Lipová medovina od Klátu a Chmelová medovina z lesního medu od Vostoupalů jsou posledními předvelikonočními novinkami v Medovinárně.

Archív novinek

Nové medoviny v nabídce

Všechny novinky