Aktuální články o medovině

 • Tradiční litevská medovina z roku 1959 a nové degustace

  12. března 2024

  Představujeme Vám již 3. litevského výrobce medoviny. Tentokrát toho nejstaršího. Vychutnáte si i velmi výjimečnou chmelovou medovinu a přijměte pozvání na několik degustačních večerů medovin i ciderů.

 • Ozvěny Mead Madness Cup (již zítra + nový termín 20.3.)

  26. února 2024

  Právě jsem se vrátil z největší evropské soutěže medovin Mead Madness Cup pořádané ve Varšavě. Rád bych s vámi posdílel zážitky, představil, jak soutěž probíhá, a doplnil ochutnávkou soutěžních medovin. A kdo letos vyhrál z Česka?

 • Únor otevírá Medovinka Brut, Vintermjød a další...

  9. února 2024

  Nyní máme opět kamennou prodejnu v Praze otevřenou 5 dní v týdnu, od úterý do soboty. Budeme tedy i vaše e-shop objednávky vyřizovat rychleji. Několik nových medovin otevřelo "suchý" únor: skoro kompletní řada Medovinek Dr. Bojdy, archívní Hřebečská anebo šípková Vintermjød z Dánska.

 • Nejoblíbenější medoviny roku 2023 a garance doručení do Vánoc

  11. prosince 2023

  Minulý týden jsme vyhodnotili nejlepší medoviny na základě vaší oblíbenosti. V článku se dozvíte nejpopulárnější české medoviny, ale také nejžádanější zahraniční medoviny. Blíží se den, kdy končí garance dopravců pro doručení do Vánoc, takže neotálejte a vyberte rychle, třeba i na základě dnešního doporučení.

 • Dračí medoviny a poslední letošní novinky

  8. prosince 2023

  Přátelé voňavé medoviny, přináším vám jeden z posledních letošních newsletterů. Mnoho výrobců stáčí své medoviny až na začátku předvánočního období, proto je těch novinek opravdu hodně. A konečně jste se také dočkali dlouho avizované německé medoviny Met Drache.

 • Novinky: Hela, Sif, chilli nebo bezová medovina

  9. listopadu 2023

  Mezi listopadovými novinkami v Medovinárně najdete mátovou, bezovou, propolisovou i chilli medovinu... Po delší době máme v nabídce opět medoviny z Medovína, Klátu či od Staňků z Března. Předvánoční otevírací doba kamenné prodejny se rozšiřuje na pondělí až sobotu 13-19h.

 • Nově otevřeno obden až do soboty. Předprodej za VO ceny

  16. září 2023

  O příštího týdne zavádíme novou otevírací dobu, aby více odpovídala návštěvnosti prodejny. Otevřeno bude v úterý, ve čtvrtek a nově i v sobotu. Chystáme se doobjednat španělské Hidromiel Odin a nabízíme super ceny u předobjednávky.

 • Slavnost cideru - největší zkvašená akce roku

  30. srpna 2023

  Máte rádi cider? Na Slavnosti Cideru o víkendu 16. a 17. září ochutnáte více než sto druhů. A pokud cider znáte jen jako alko limču plnou éček, budete příjemně překvapení. 

 • Soutěžní degustace naslepo, větší slevy pro členy Klubu

  24. srpna 2023

  Příliš horké léto už definitivně končí, teď je skoro čas zahřát se medovinou. Po letní pauze opět naplno připravujeme další degustace zajímavých novinek. Pro členy Klubu přátel Medovinárny také nově nabízíme větší slevy při objemnějších nákupech.

Archív novinek

Nové medoviny v nabídce

Všechny novinky