Aktuální články o medovině

 • Nemáme rádi slevy, ale MUSÍME do pondělí uvolnit sklad pro další NOVINKY

  čt 9.6.2022

  Slevové akce osobně nemám rád, tak snad vás tímto e-mailem nenaštveme, když jednou ročně uděláme výjimku. Stejně jako loni jsme se pomalu dostali do situace, že pro vás chystáme víc novinek než, kolik se nám vejde do skladu prodejny. Než část zboží převezeme do externího skladu, nabízím vám jedinečný nákup.

 • Týden medovin Pleva - doprodej limitovek

  ne 29.5.2022

  Celý nadcházející týden si můžete doplnit zásoby limitovaných edicí medovin Pleva a také si přijít ochutnávat tyto hodně rozmanité medoviny v rámci speciálního setu.

 • Novinky ze Španělska a Litvy + Letní drinky na baru

  ne 15.5.2022

  Letní teploty již zaútočily, ale my jsme připraveni;-) Zastavte se opět naše originální medovinové mojito, medovinovou ledovou tříšť anebo ochutnávky novinek TrebaRuna Hidromiel, Šušvés Midus nebo Mazurskie Miody.

 • Pozvání na světově oceněné medoviny do Medovinárny

  pá 15.4.2022

  S obrovskou radostí sleduji, když se každým rokem stále více českých výrobců medovin účastní nějaké zahraniční soutěže a často přivezou i mnohá ocenění. Česká medovina se tak dostává mezi největší špičky světa, kam rozhodně patří. Pojďme se ale společně podívat na výsledky medovin ze 7 evropských zemí a ochutnat je přímo v Medovinárně.

 • Nový Degustační klub. Medovina nebo cider pravidelně k vám domů

  po 28.2.2022

  Právě jsme pro vás pustili nový Degustační klub, díky kterému si můžete zajistit pravidelný přísun medovinových a cider novinek bez starostí, že vám nějaká unikne. Na výběr máte několik variant předplatného. Současně obnovujeme řízené degustace...

 • 2022 - Spojili jsme síly s Dobrým ciderem

  ne 16.1.2022

  Velmi opožděně vám všem přeji mnoho úspěchů v novém roce a hlavně hodně pevného zdraví! Bylo několik komplikací a spousta práce a tak se stalo, že posílám newsletter až po 2 měsících.

 • Slovinské, polské, litevské medoviny - jak se v nich vyznat?

  čt 25.11.2021

  Nastalá situace s pandemií nám opět trochu zkomplikovala provoz a upustili jsme od původně plánovaných degustačních akcí. Abyste získali přehled o medovinách ze zahraničí, zejména vy, co s námi nejste tak dlouho, sepsal jsem pro vás tento přehledný souhrnný článek.

 • Srdce by mi nedovolilo prodávat medovinu s cukrem a aromaty

  pá 12.11.2021

  Víte, že přibližně 400 včel sbírá celý svůj kratičký život nektar a pyl z květů květin a stromů a přetváří ho na med, abychom z něj vyrobili pouhý 1 litr medoviny? Podobně neuvěřitelná dřina se neskrývá za žádným jiným alkoholickým nápojem. A právě proto bychom si medu a medoviny měli náležitě vážit.

 • Podzimní fotografická soutěž o 18letou medovinu

  so 23.10.2021

  Podzim je v plném proudu a příroda se nádherně zabarvuje, teploty padají dolů a přichází ten nejlepší čas potěšit se a zahřát jedinečnou medovinou. Pouze 50 z vás se může zúčastnit naší fotografické soutěže.

 • Vyhodnocení letní fotografické soutěže

  čt 23.9.2021

  U příležitosti mezinárodního dne medoviny jste měli možnost získat degustační skleničky Medovinárny a účastnit se fotografické soutěže. Přinášíme vám vyhodnocení.

 • Zářijové novinky: Amorosa, Zbicień, Augustowski Późny - bažinový a lesní med

  čt 9.9.2021

  Jelikož jste si na jaře oblíbili lehké hydromely Odín ze Španělska a jen se po nich zaplášilo, našel jsem pro vás podobně vynikající medoviny v Augustowske Miodosytni v Polsku, včetně několika neobyčejně vydařených klasických medovin. Máme i velmi delikátní novinku ze Slovenska, první vinnou medovinu od Včelco, nazvanou Amorosa.

Archív novinek

Nové medoviny v nabídce

Všechny novinky