• RateBeer nás ocenil jako nejlepší "bottle shop" v ČR

  st 10.2.2021

  I vzhledem k tomu, že pivo téměř neprodáváme, občas to medové, tak mě ocenění velmi potěšilo. A patří celému týmu, který se poslední roky o naše pozitivní hodnocení u zákazníků zasloužil, i o šíření povědomí o poctivé lokální medovině do světa. Děkujeme i vám, že nás hodnotíte.

 • Kdy v lednu pro medovinu a VIP klub degustátorů

  ne 3.1.2021

  Medovinárna je a bude vždy víc než jen obyčejná prodejna. Chceme být centrem pro medovinové nadšence a letošní rok se podíváme pořádně do celého světa. Když je složité vyrazit za medovinou, medovina přijede z námi!

 • Medové bublinky musí ven - přivítejme lepší rok!

  ne 27.12.2020

  Milí zákazníci, fanoušci, chci vám moc poděkovat za vaši přízeň po celý tento náročný rok a věřím, že medovina od nás bude fungovat na lepší náladu a potěšení i v příští roce 2021. Připijme si na zdraví medovými bublinkami!

 • Rozvolňujeme již zítra... otevřeno opět pondělí - pátek

  ne 29.11.2020

  Jelikož nás pro vaše předvánoční nákupy navštěvujete stále častěji osobně na prodejně a nechceme vás nechat čekat venku v zimě ve frontě, nastal již čas vrátit otevírací dobu do původních časů. Osobně se vybírá nejlépe, dozvíte se od nás i příběhy, které na internetu nevyčtete.

 • Přituhuje.. Přehled medovin vhodných k ohřevu

  so 7.11.2020

  Podzimní teploty se už budou držet v jednociferných číslech, podpořeno posunem času začíná být tma a zima už velmi brzo a tak je potřeba se po příchodu domů rychle zahřát. V tomto článku se dozvíte, které medoviny jsou nejlepší na ohřev.

 • 28. říjen se sváteční medovinou - zdarma k objednávkám

  so 24.10.2020

  Úvodem bych vám chtěl upřímně moc poděkovat za vaše nákupy, kterými jste nás podpořili a postavili na nohy. Moc mě to potěšilo a nabilo energií. Věřím, že i přes nepřízeň doby budete stále nakupovat jenom u nás. Každým dnem pracuji na tom nabízet vám nejzajímavější nabídku medovin.

 • Podpořte Medovinárnu a tím i lokální výrobce

  st 14.10.2020

  Tento rok se zatím úplně nevydařil, ale je potřeba vidět medovinu na konci tunelu. Nicméně bez vás to nedáme ani my, ani naši dodavatelé, kteří přišli o obvyklé možnosti prodeje a současně bojují s letošním nedostatkem medu.

 • Medotvírák - spolu s vámi znovu 25.5. otevíráme bar

  čt 21.5.2020

  V pondělí obnovíme ochutnávky, začneme stáčet medovinu a postupně se budeme blížit k běžnému stavu. Včera byl Mezinárodní den včel. Jak jsou pro nás včely důležité? Ne jen kvůli medu pro medovinu...

 • Startujeme online degustační knížku

  pá 8.5.2020

  Spousta lidí radí, nemůžete mít otevřeno, fungovat naplno, musíte se přizpůsobit, přesunout se do onlinu.. atd.. To je pro některé podniky vskutku hezká rada:) My jsme museli omezit prodejní dobu na 1/6 původního rozsahu. Nicméně jednu věc jsme v online zrealizovali: degustační knížku! Pojďte ji s námi vyzkoušet a také si předplatit degustace.

 • Velikonoce bez medoviny? To nejde!

  so 4.4.2020

  Osobně si myslím, že přišel čas si konečně v klidu ty svátky užít a užít si i medoviny. Máme pro vás limitovanou řadu velikonoční medoviny a také informace k prodejní době a zásilkám. S Velikonocemi končí také mnoho doprodejů za výhodné ceny.

 • Aktuální provozní doba Medovinárny (po+čt)

  st 25.3.2020

  Z důvodu nutného omezení provozních nákladů zkracujeme výdejní dobu e-shopu pouze na pondělí a čtvrtek 13-18h. Za výhodné ceny si objednejte vynikající přírodní medovinu ze Včelařství Sláma.

 • Pokračujeme, dokud to bude možné..

  pá 20.3.2020

  Provoz prodejny jsme museli omezit jen na výdej e-shop objednávek a platbu bezhotovostně. Mnozí z vás i tak chodili, prosím, respektujte toto rozhodnutí a objednávejte předem. Je totiž možné, že budeme muset výdej ještě výrazněji omezit.

 • Vyzásobte se raději medem a medovinou + FB anketa

  út 10.3.2020

  Svět se nezastavuje a my máme e-shop napěchovaný sladkými produkty. Vše, co potřebujete, můžete objednat online a mít v teple domova třeba hned druhý den. Nemusíte nikam chodit. ...ikdyž.. rádi vás uvidíme i na prodejně.

 • Sladkej, nikoli suchej únor

  čt 6.2.2020

  Suchá medovina přeci není to, co byste si chtěli v zimě dát, tak vás zveme na výběr těch nejsladších medových moků. Pití medoviny máme všichni pod kontrolou.

 • Týden tradiční polské medoviny - 13.-18.1.

  pá 10.1.2020

  Pojďte si vychutnat lahodné polské medovinky od polosuchých a po nejsladší moky. Vyberte si ze dvou degustačních setů. Vybírejte ze zvýhodněných kolekcí na e-shopu.

 • Předvánoční setkání a novoroční přípitek pěnivou medovinou

  po 23.12.2019

  Přeji Vám všem krásné Vánoce, aby to byly svátky pohody, odpočinku, zastavení se, přemýšlení a třeba i jen drobných radostí, namísto zbytečného konzumu. Myslím si, že kvalitní medovina jistě bude při tom a zajistí jednu z delikates svátečního stolu:)

 • Nejoblíbenější medoviny roku 2019

  st 18.12.2019

  Vyhodnocení oblíbenosti medovin v naší Medovinárně za rok 2019. Máme v ČR nejširší výběr medovin a v žebříčku tak soupeřily desítky výrobců.

 • 2. Adventní medovinové novinky - z Polska i Slovenska

  st 11.12.2019

  Abyste měli co největší výběr medových dárků, tak jsme tento týden naskladnili spoustu novinek - 11 medovin z Polska od našeho nového dodavatele a doplnili jsme nabídku o občasný sortiment menších výrobců z Česka i Slovenska.

 • Adventní medovinové novinky

  ne 1.12.2019

  Začal čas Adventu, Vánoce se nezadržitelně blíží a my v Medovinárně pilně pracujeme 7 dní v týdnu na tom, abychom vyšli vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. V nabídce máme nové položky, nové výhodné kolekce, bag-in-boxy i kompletní prodej po kartonech.

 • Loučení... s létem a velké medové novinky

  st 2.10.2019

  Léto skončilo, ale pojďme si na něj ještě naposledy vzpomenout při mojitu. Také tu máme novinky: bombastickou medovou colu, medoviny od Staňků z Chomutovska a informaci o tom, jaká medovina je aktuálně nejlepší na světě. Tak čtěte pozorně.

 • Novinky na medu - Francie, medové pivo

  út 20.8.2019

  Věřím, že si všichni užíváte léta, které nakonec není tak tragicky tropické, jak jsme se na začátku obávali. My tady "makáme", abychom měli v nabídce zase něco nového, co vás přitáhne k brzké návštěvě Medovinárny.

 • Mezinárodní soutěž medovin - Mead Madness Cup 2019

  čt 15.8.2019

  V listopadu proběhne v Poznani další ročník soutěže medovin a tentokrát bude nově zařazena i sekce pro komerční výrobce. V loňském ročníku poslalo vzorky jen několik českých výrobců. Věřím, že letos bude naše zastoupení výrazně vyšší odpovídající počtu výrobců u nás v České republice a na Slovensku.

 • 3 roky Medovinárny - 5 ½ let Muzea medoviny

  st 19.6.2019

  Dovolte mi připomenout čtvrteční oslavu výročí otevření prodejny, připomínku prodejní akce medovinových "šampaňských" a začnu drobnou rekapitulací skoro 6ti let od prvopočátku projektu Muzea medoviny.

 • Rakouské medoviny + španělský Odin

  pá 29.3.2019

  V úterý 2.4. proběhne odložená ochutnávka rakouských medovin a na cestě do Prahy je první várka španělských medovin Hidromiel Odin.

 • Nejoblíbenější medoviny roku 2018

  so 1.12.2018

  Z oblíbenosti medovin u našich zákazníků jsme sestavili žebříčky podle kategorií, které vám mohou pomoct při předvánočních nákupech u nás.

 • Nový e-shop! Medoviny ze 4 zemí a platba kartou online

  po 26.11.2018

  Vážení milovníci medového pití, pro vánoční nákupy jsme vám zjednodušili objednávání přes internet a umožnili konečně i platby kartou. Vyzkoušejte náš nový e-shop a hlavně neodkládejte vánoční nákupy na poslední chvíli.

 • Prodej polských "miódu pitnych" zahájíme bonusovou degustací

  čt 15.11.2018

  Vážení milovníci medoviny, zahajujeme prodej polské medoviny v ČR a proto jsme pro vás nachystali degustaci, kde se seznámíte se sortimentem medovinařství Pasieka Jaros a ochutnáte také mnoho dalších bonusů, včetně medového piva.

 • Nejen medovina.. všechno s medem! O tom je Medovinárna.

  so 11.8.2018

  V létě mnohé lidi nenapadne dát si medovinu, ale na bázi medu je i mnoho dalších nápojů. Medové pivo, medový cider anebo hořkosladké medovinové mojito jsou ty správné volby k výběru. A košt tekutých medů můžete zakončit nyní i medovým likérem nebo novými limonádami.

 • Jakými nejlepšími medodárky můžete potěšit své blízké, ale i sebe?

  pá 15.12.2017

  Teď je právě nejvhodnější okamžik, abych si dovolil zhodnotit, jaké nejzajímavější medoviny a další zboží jsme letos měli možnost v naší prodejničce nabídnout a co byste neměli opominout při výběru vánočních dárků, ale i nějakého lahodného potěšení pro sebe.

 • Na vánoce vybírejte ze 100 druhů prvotřídních medovin

  ne 26.11.2017

  Z produkce českých a slovenských výrobců kvašených medovin jsme sestavili nabídku již 100 druhů. Výrobcem několika z nich je Tomáš Vorlíček, který osobně představí svoji výrobu nadcházející sobotu navečer.

 • Vyhodnocení soutěže o Nejlepší medové pivo

  st 6.9.2017

  V rámci Týdne medového piva proběhla mezi účastníky degustací soutěž o nejlepší medový speciál a s těsným výsledkem zvítězilo Kaštanomedové pivo Arnošť vyráběné v Pardubickém pivovaru.

 • Kompletní výsledky soutěže Medovina roku 2017

  st 10.5.2017

  Celostátní soutěž tradičních medovin proběhla v květnu 2017 v Brně. Naší soutěže se mohli účastnit pouze výrobci, kteří vyrábějí medovinu z tradičních surovin, tedy BEZ náhražek (cukr, líh, aromata, barviva).

 • TOP 10: Nejoblíbenější medoviny roku 2016

  st 11.1.2017

  Rozhodli jsme se zhodnotit proběhlý rok a zveřejnit žebříček nejoblíbenějších medovin, tak jak vám chutnaly na akcích a jak jste je nakupovali. Krátce i shrneme, co se Muzeu medoviny podařilo v minulém roce.

 • Nejexkluzivnější medové moky pro sváteční chvíle

  so 17.12.2016

  V předvánočním čase se objevilo několik novinek a rozšířily tak nabídku těch nejluxusnějších a výjimečných medovin, které lze u nás na trhu nalézt. Moc se o nich nikde nedozvíte a tak vám je představíme najednou v tomto článku.

 • Jak vybírat dárkovou medovinu

  st 23.11.2016

  Lámete si hlavu nad výběrem vhodného dárku pro vaše příbuzné, známé, spolupracovníky nebo i obchodní partnery? Dozvíte se, proč byste měli zvolit právě medovinu a jakou.

 • Květy srovnávaly medoviny

  po 14.11.2016

  Minulý týden vyšel v týdeníku Květy test medovin, kde jsme hodnotili medoviny podle mnoha kritérií. A nebylo to vůbec jednoduché..

Archív novinek