Novinky

Aktuality a novinky v Medovinárně

Adventní medovinové novinky

ne 1.12.2019

Začal čas Adventu, Vánoce se nezadržitelně blíží a my v Medovinárně pilně pracujeme 7 dní v týdnu na tom, abychom vyšli vstříc i těm nejnáročnějším zákazníkům. V nabídce máme nové položky, nové výhodné kolekce, bag-in-boxy i kompletní prodej po kartonech.

Loučení... s létem a velké medové novinky

st 2.10.2019

Léto skončilo, ale pojďme si na něj ještě naposledy vzpomenout při mojitu. Také tu máme novinky: bombastickou medovou colu, medoviny od Staňků z Chomutovska a informaci o tom, jaká medovina je aktuálně nejlepší na světě. Tak čtěte pozorně.

Novinky na medu - Francie, medové pivo

út 20.8.2019

Věřím, že si všichni užíváte léta, které nakonec není tak tragicky tropické, jak jsme se na začátku obávali. My tady "makáme", abychom měli v nabídce zase něco nového, co vás přitáhne k brzké návštěvě Medovinárny.

Mezinárodní soutěž medovin - Mead Madness Cup 2019

čt 15.8.2019

V listopadu proběhne v Poznani další ročník soutěže medovin a tentokrát bude nově zařazena i sekce pro komerční výrobce. V loňském ročníku poslalo vzorky jen několik českých výrobců. Věřím, že letos bude naše zastoupení výrazně vyšší odpovídající počtu výrobců u nás v České republice a na Slovensku.

3 roky Medovinárny - 5 ½ let Muzea medoviny

st 19.6.2019

Dovolte mi připomenout čtvrteční oslavu výročí otevření prodejny, připomínku prodejní akce medovinových "šampaňských" a začnu drobnou rekapitulací skoro 6ti let od prvopočátku projektu Muzea medoviny.

Už 20.6. s Vámi oslavíme 3 roky Medovinárny

st 5.6.2019

Exkluzívní ochutnávkou oslavíme 3 roky od otevření našeho jedinečného podniku. Pojďte si připít na naše i Vaše úspěchy. A pokud nejste z Prahy, objednejte si medovinové šáňo výjimečně výhodně až domů!

Rakouské medoviny + španělský Odin

pá 29.3.2019

V úterý 2.4. proběhne odložená ochutnávka rakouských medovin a na cestě do Prahy je první várka španělských medovin Hidromiel Odin.

Krásné medové Vánoce a úspěšný nový rok

ne 23.12.2018

Přeji nádherné Vánoce vám všem, zejména těm, kteří máte rádi poctivou medovinku. Zároveň chci poděkovat a vážíme si toho, že jste si vybrali náš obchůdek a bar jako její zdroj v letošním roce:)

Nejoblíbenější medoviny roku 2018

so 1.12.2018

Z oblíbenosti medovin u našich zákazníků jsme sestavili žebříčky podle kategorií, které vám mohou pomoct při předvánočních nákupech u nás.

Nový e-shop! Medoviny ze 4 zemí a platba kartou online

po 26.11.2018

Vážení milovníci medového pití, pro vánoční nákupy jsme vám zjednodušili objednávání přes internet a umožnili konečně i platby kartou. Vyzkoušejte náš nový e-shop a hlavně neodkládejte vánoční nákupy na poslední chvíli.

Prodej polských "miódu pitnych" zahájíme bonusovou degustací

čt 15.11.2018

Vážení milovníci medoviny, zahajujeme prodej polské medoviny v ČR a proto jsme pro vás nachystali degustaci, kde se seznámíte se sortimentem medovinařství Pasieka Jaros a ochutnáte také mnoho dalších bonusů, včetně medového piva.

Nejen medovina.. všechno s medem! O tom je Medovinárna.

so 11.8.2018

V létě mnohé lidi nenapadne dát si medovinu, ale na bázi medu je i mnoho dalších nápojů. Medové pivo, medový cider anebo hořkosladké medovinové mojito jsou ty správné volby k výběru. A košt tekutých medů můžete zakončit nyní i medovým likérem nebo novými limonádami.

Osvěžte se medovým pivem anebo mojitem

po 23.4.2018

Z Moravy jsem vám přivezl k ochutnání originální Medové pivo Kvasar přímo z minipivovaru v Senticích a také jsme se minulý týden přizpůsobili horkému jaru a mícháme opět naše originální mojita z medoviny.

Jakými nejlepšími medodárky můžete potěšit své blízké, ale i sebe?

pá 15.12.2017

Teď je právě nejvhodnější okamžik, abych si dovolil zhodnotit, jaké nejzajímavější medoviny a další zboží jsme letos měli možnost v naší prodejničce nabídnout a co byste neměli opominout při výběru vánočních dárků, ale i nějakého lahodného potěšení pro sebe.

Degustační knížka na rok 2018 v prodeji!

čt 7.12.2017

Představujeme vám zcela jedinečnou degustační knížku, pomocí které můžete celý rok za zvýhodněnou cenu koštovat až 100 druhů medovin. Do vánoc je v prodeji za velmi výhodnou cenu! Vhodné i jako dárek pro milovníka medoviny.

Na vánoce vybírejte ze 100 druhů prvotřídních medovin

ne 26.11.2017

Z produkce českých a slovenských výrobců kvašených medovin jsme sestavili nabídku již 100 druhů. Výrobcem několika z nich je Tomáš Vorlíček, který osobně představí svoji výrobu nadcházející sobotu navečer.

Svatováclavská dovolená. Stáčená medovina na svátky výhodně

po 25.9.2017

Od středy 28.9. do úterý 3.10. budeme nabírat síly na předvánoční (už!) sezónu a celý tým Muzea medoviny si jede odpočinout z města a proto vám nabízíme speciální nákup medoviny na blížící se prodloužený víkend, který si můžete užít s lahodnou medovinou.

Vyhodnocení soutěže o Nejlepší medové pivo

st 6.9.2017

V rámci Týdne medového piva proběhla mezi účastníky degustací soutěž o nejlepší medový speciál a s těsným výsledkem zvítězilo Kaštanomedové pivo Arnošť vyráběné v Pardubickém pivovaru.

Nedělní Čajomír a Týden polské medoviny

so 19.8.2017

Již zítra nás najdete na Vyšehradě na největším čajovém festivalu Čajomír a hned od úterý můžete zavítat do Medovinárny a vychutnávat desítky polských medovin. Máme pro vás další výrobce a vzorky z jihovýchodního Polska!

Ochutnávky nových medovin a medovce

st 19.7.2017

Tento týden máte příležitost ochutnat nové medoviny, které plánujeme zařadit do nabídky a také se zúčastnit další jedinečné ochutnávky domácích medovin.

Přijďte ochutnat archívní medoviny - až do soboty

út 11.7.2017

Tento týden otevřeme medoviny, které běžně nejsou v nabídce. Jedná se o archívní medoviny, které zrály více jak 3 roky anebo dozrávaly v dubových sudech, a díky tomu získaly opravdu výraznou chuť.

Kompletní výsledky soutěže Medovina roku 2017

st 10.5.2017

Celostátní soutěž tradičních medovin proběhla v květnu 2017 v Brně. Naší soutěže se mohli účastnit pouze výrobci, kteří vyrábějí medovinu z tradičních surovin, tedy BEZ náhražek (cukr, líh, aromata, barviva).

Jarní, luční nebo letní? (Tekuté březnové medování)

čt 9.3.2017

Máme spoustu novinek, které bychom vám chtěli napsat, ale nenacházíme čas vám dávat vědět. Všem nám poslední měsíce sebralo spoustu času a energie nasazování EET a nakonec nám nová technická řešení práci hodně zkomplikují. No co se dá dělat. Dám si pohárek třeba té nové přibyslavské...

Medovinový dnešek a zítřek

pá 17.2.2017

Dnes je večer poslední možnost ochutnat polské medoviny a zítra nás najdete na dvou místech v Praze současně: opět na Náplavce, ale i na masopustu v Dubči, tak se zastavte.

Začíná Týden polské medoviny

st 8.2.2017

Připomínáme všem milovníkům medoviny, že jen tyto 4 dny od středy do soboty máte příležitost ochutnat z 18 druhů polských medovin.

Pozvánka na nejbližší akce

po 30.1.2017

Následující týdny proběhne v Muzeu medoviny opravdu mnoho zajímavých akcí a medovina z mnoha zemí poteče proudem.

Rezervujte si včas ochutnávku v Týdnu polské medoviny

st 25.1.2017

Od středy do soboty 8.-11. února budete mít zcela jedinečnou příležitost ochutnat různé druhy polských medovin a vybrat si až z 20 druhů! A je potřeba říct, že zásoby nejsou neomezené. Kdo dřív zajde, ten si víc užije miódů pitných.

TOP 10: Nejoblíbenější medoviny roku 2016

st 11.1.2017

Rozhodli jsme se zhodnotit proběhlý rok a zveřejnit žebříček nejoblíbenějších medovin, tak jak vám chutnaly na akcích a jak jste je nakupovali. Krátce i shrneme, co se Muzeu medoviny podařilo v minulém roce.

Krásné medovánoce

so 24.12.2016

Vážení přátelé Muzea medoviny, naši zákazníci, výrobci medovin a včelaři, průvodci, obchodní partneři a náhodní kolemklikající příznivci všeho medového. Přejeme Vám krásné vánoční svátky, prožité podle vašich představ.

Nejexkluzivnější medové moky pro sváteční chvíle

so 17.12.2016

V předvánočním čase se objevilo několik novinek a rozšířily tak nabídku těch nejluxusnějších a výjimečných medovin, které lze u nás na trhu nalézt. Moc se o nich nikde nedozvíte a tak vám je představíme najednou v tomto článku.

Jak vybírat dárkovou medovinu

st 23.11.2016

Lámete si hlavu nad výběrem vhodného dárku pro vaše příbuzné, známé, spolupracovníky nebo i obchodní partnery? Dozvíte se, proč byste měli zvolit právě medovinu a jakou.

Květy srovnávaly medoviny

po 14.11.2016

Minulý týden vyšel v týdeníku Květy test medovin, kde jsme hodnotili medoviny podle mnoha kritérií. A nebylo to vůbec jednoduché..

Medovina týdne: Ještě nevíte, kde je Tekov?

st 12.10.2016

S medovinami poslední měsíce poznáváme krásné končiny naší vlasti a našich nejbližších sousedů. Tentokrát si uděláme medový výlet na Slovensko do Topolčianek.

Medovina týdne: Tradiční medovina, jak má být

po 26.9.2016

Dlouhá staletí zpátky se medoviny vyráběly samozřejmě jen z přírodních surovin, převládalo vaření medoviny a medovina nemohla zrát jinak než v dubových sudech. Dneska málokdy najdete medovinaře, který tradice dodržuje tak důsledně.

Prodejna s degustací medovin otevřena

čt 30.6.2016

Po dlouhých měsících rekonstrukcí a ladění interiérů jsme 27.6. konečně otevřeli první fázi celého projektu - specializovanou prodejnu medovin a včelích produktů.

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...