Aktuální články o medovině

 • Nejoblíbenější medoviny roku 2023 a garance doručení do Vánoc

  11. prosince 2023

  Minulý týden jsme vyhodnotili nejlepší medoviny na základě vaší oblíbenosti. V článku se dozvíte nejpopulárnější české medoviny, ale také nejžádanější zahraniční medoviny. Blíží se den, kdy končí garance dopravců pro doručení do Vánoc, takže neotálejte a vyberte rychle, třeba i na základě dnešního doporučení.

 • Dračí medoviny a poslední letošní novinky

  8. prosince 2023

  Přátelé voňavé medoviny, přináším vám jeden z posledních letošních newsletterů. Mnoho výrobců stáčí své medoviny až na začátku předvánočního období, proto je těch novinek opravdu hodně. A konečně jste se také dočkali dlouho avizované německé medoviny Met Drache.

 • Novinky: Hela, Sif, chilli nebo bezová medovina

  9. listopadu 2023

  Mezi listopadovými novinkami v Medovinárně najdete mátovou, bezovou, propolisovou i chilli medovinu... Po delší době máme v nabídce opět medoviny z Medovína, Klátu či od Staňků z Března. Předvánoční otevírací doba kamenné prodejny se rozšiřuje na pondělí až sobotu 13-19h.

 • Nově otevřeno obden až do soboty. Předprodej za VO ceny

  16. září 2023

  O příštího týdne zavádíme novou otevírací dobu, aby více odpovídala návštěvnosti prodejny. Otevřeno bude v úterý, ve čtvrtek a nově i v sobotu. Chystáme se doobjednat španělské Hidromiel Odin a nabízíme super ceny u předobjednávky.

 • Slavnost cideru - největší zkvašená akce roku

  30. srpna 2023

  Máte rádi cider? Na Slavnosti Cideru o víkendu 16. a 17. září ochutnáte více než sto druhů. A pokud cider znáte jen jako alko limču plnou éček, budete příjemně překvapení. 

 • Soutěžní degustace naslepo, větší slevy pro členy Klubu

  24. srpna 2023

  Příliš horké léto už definitivně končí, teď je skoro čas zahřát se medovinou. Po letní pauze opět naplno připravujeme další degustace zajímavých novinek. Pro členy Klubu přátel Medovinárny také nově nabízíme větší slevy při objemnějších nákupech.

 • 7 let Medovinárny jsme oslavili norskou medovinou

  4. července 2023

  Po úspěšných dánských medovinách Mjødgård jsme vám přivezli unikátní norské medoviny Mjøderiet, tradiční i moderní. Můžete je nakupovat na e-shopu, ale přijďte i na speciální řízenou degustaci ve čtvrtek 27.7. Doplnili a rozšířili jsme také zásoby suchých irských medovin značky Kinsale Mead. Kamenná prodejna je nyní otevřena pouze od úterý do čtvrtka.

 • Novinka - Dánské medoviny Mjødgård a degustace

  2. června 2023

  Dlouho avizované zařazení dánských medovin do našeho portfolia je konečně tady! Jako první dánské medovinařství představujeme značku Mjødgård. Ve čtvrtek 15.6. proběhne řízená degustace a na e-shopu již nyní zakoupíte zvýhodněný set. Připomínáme také výroční oslavu ve čtvrtek 29. června, kde si vychutnáte i norské medoviny.

Archív novinek

Nové medoviny v nabídce

Všechny novinky