Aktuální články o medovině

 • Předvánoční cider novinky a doručení do Vánoc

  út 13.12.2022

  Vážení přátelé cideru, letošní rok se blíží do finále a s ním i jedny z nejkrásnějších svátků – Vánoce. Pokud byste si přáli pod stromeček cider nebo někoho kvašenými jablíčky příjemně obdarovat, máme pro Vás ještě pár posledních novinek z českých ciderů.

 • Nejzajímavější medoviny roku 2022

  so 3.12.2022

  V letošním roce jsme vám představili přes 50 nových medovin z Česka i zahraničí a výrazně jsme rozšířili naši nabídku. V tomto článku zmíním ty nejoblíbenější a z mého pohledu nejlepší medovinové přírůstky. Také si připomeneme populární medoviny z naší stálé nabídky.

 • Poslední šance na vánoční dárky a VO nabídky na IČO

  so 26.11.2022

  Vánoce se neúprosně přiblížily a pokud jste ještě nevyřešili vánoční dárky pro vaše zaměstnance, klienty nebo obchodní partnery, stále není nic ztraceno, ale možnosti se zužují. Zkompletuji také naši celkovou VO nabídku.

 • Předvánoční dárkový přehled - medoviny a balíčky

  ne 20.11.2022

  Přátelé Medovinárny, milovníci medoviny a všichni, kteří chcete letos pod stromeček věnovat úžasnou medovinku, která potěší a zahřeje, máte tu od nás detailní přehled všech dárkových tipů z naší nabídky.

 • Podzimní novinky ve světě ciderů a speciální degustace

  čt 20.10.2022

  Zdravíme, všechny z Vás, milovníky dobrých ciderů. Budeme snažit alespoň občas vás informovat tímto způsobem o novinkách kolem zkvašených jablíček. Věříme, že pro vás budou tyto zprávy hodnotné a obohacující.

 • Pomozte nám najít nového medovinárníka nebo medovinárnici

  st 12.10.2022

  Pro pokračování a rozvoj našeho podniku potřebujeme nutně doplnit kapacitu o dalšího člena týmu. Bohužel se nám dlouhodobě nedaří najít někoho, kdo by byl zároveň prodavač, barman, ale uměl obsluhovat i naše e-shopy. Za doporučení úspěšného kandidáta nabízíme opravdu velkou medovinovou nebo cider odměnu!

 • 6 let Medovinárny jsme oslavili také irskou medovinou

  po 4.7.2022

  Ano, je to tak, už dlouhých 6 let má Praha prodejnu s tradiční medovinou. A ve čtvrtek jsme to patřičně oslavili několika desítkami lahodných medových moků. V roce 2016 jsme začínali se stovkou medovin, nyní vám nabízíme přes 250 druhů medovin a k tomu 100 ciderů.

 • Týden medovin Pleva - doprodej limitovek

  ne 29.5.2022

  Celý nadcházející týden si můžete doplnit zásoby limitovaných edicí medovin Pleva a také si přijít ochutnávat tyto hodně rozmanité medoviny v rámci speciálního setu.

Archív novinek

Nové medoviny v nabídce

Všechny novinky