V naší degustační prodejně můžete každý den ochutnat až 30 různých druhů medovin, jejichž aktuální nabídka je průběžně obměňována. Na denní degustace nemusíte mít rezervaci.

Jedině u nás můžete prozkoumat rozmanitou škálu vůní a chutí medoviny: od suchých přes polosladké až po typické sladoučké moky, kromě čistě medových (přírodních) vám můžeme nabídnout nejrůznější bylinkové, kořeněné, ale i ovocné medoviny. Každý u nás najde svoji oblíbenou medovinu! Měníme názor lidí na medovinu, protože vám nabízíme pouze medoviny bez přídavku cukru, lihu, aromat či barviv.

Z důvodu vládních opatření do odvolání omezujeme pořádání řízených degustací. Platnost všech voucherů na řízené degustace, jejichž platnost skončí od 1.3.2020 do 31.12.2020, se prodlužuje, maximálně však do 31.1.2021, ale vyměníme vám je za vouchery na nákup medovin. Děkujeme za pochopení. Kontaktujte nás.

Degustační večery a akce

Degustace pro skupiny nebo firmy

Můžete si objednat degustační večer dle vašeho přání pro své přátele, zaměstnance nebo obchodní partnery v naší degustační prodejně nebo v prostorách, na kterých se společně dohodneme a které vám budou vyhovovat. Přijedeme po celé ČR.


Medoviny k ochutnávce jsou podávány chlazené při teplotě cca 10-13°C. Všechny nabízené medoviny jsou nedolihované, bez přidaného cukru, umělých aromat a příchutí.