Jsme rádi, že od nás zákazníci odcházejí spokojení. To dokládají kladná hodnocení na sociálních sítích, ale i písemná poděkování:

Výběr z hodnocení zákazníků

Obrovský výběr medovin, příjemné prostředí, prodavačka se opravdu vyzná ve zboží a umí poradit. 

Erik Mareček, Facebook  

Výborná ochutnávka medovin, skvěle informovaná obsluha

Pepa Němeček, Facebook  

vždy a ráda. Kvalitní výběr, obsluha na profesionální úrovni, naprosto skvělé prostředí. Prostě je to místo, které jsem si zamilovala. Nejen pro nabídku medoviny, ale i pro tu atmosféru. Nikdy se tu k Vám neobrátí zády a vždy Vám ochotně poradí s výběrem přímo na míru pro Vás. Ať jsem příjdete kdykoliv, máte možnost si dopřát kalíšek opravdu výborné medoviny a užít si tak pocit pohody.

Janča Kobi, Google

Obchod je menší velikostí, o to větší výběrem medovin. Vyskytují se zde jak medoviny ochucené, tak velice kvalitní přírodní medoviny s vysokým podílem medu. Dalším příjemným bonusem je obsluha, která má o nabízených produktech opravdu přehled a dokáže pomoci i poradit. Cenově se jednotlivé medoviny pohybují spíše výše než je člověk zvyklý. Milovník medoviny si zde jistě vybere. Možná snad škoda, že je zde až příliš různých typů, resp. výrobců medoviny - člověku se z toho výběru až může zamotat hlava a chtěl by samozřejmě ochutnat všechny. 

Petr Honsnejman, Google

Mila a privetiva obsluha, ktera je i sladka. Vzdycky dobre poradila s vyberem. 

Petr Ráček, Google  

Tuhle Medovinárnu jsme objevily náhodou , rodinná atmosféra s výbornou obsluhou že poznáte že ji to opravdu baví , ochutnávka medů a medutel zdarma . Výborná horká medovina na zahřátí a největší výběr medovin a medů co jsem kdy viděl :)

Scorp180, Google

Podnik vedený s patřičnou vášní ke svým produktům

Zdeněk Michl, Google

Výborné místo pro milovníky kvalitní medoviny!

Jakub Skružný, Google

love. Nejlepší misto na světě. Vynikající produkty a nádherná okouzlující vševědoucí obsluha. Kdo nenavštívil jakoby nežil!!!!

Aegir Aegirson, Google

Vědí o medovině naprosto vše, otevřou vám oči a okouzlí novými chuťěmi!

Martin Wolker, Google

Skvělý výběr medovin - vhodné pokud hledáte nějaký zajímavý dárek. Kromě medovin tu najdete výběr med, medutely (něco jako medová a zdravá Nutella :-) a další výrobky. Každý čtvrtek je ochutnávka od 19h

Ivan Kutil, Google

Nadprůměrně příjemná obsluha! Příjemný prostor, degustace s příběhem :) Prostě paráda. Těším se na další návštěvu :)

Jimmy Garet, Google

Účastnili jsme se degustace medoviny - ochutnávka 10 vzorků. Výklad byl velmi zajímavý a chytlavý. Od této chvíle budeme pít medoviny více. Skvělý zážitek

Kateřina Macková, Google

Fajn místo s opravdu velkým výběrem výrobků z medu.Hlavně těch s alkoholem:) Slečna, co to tam má na starosti,je moc příjemná a k tomu chodící encyklopedie o medovině:)

Petr Heřman, Google

Příjemné prostředí, velmi příjemný pan majitel a slečna prodavačka. Velký výběr vysoce kvalitních medovin. Doporučuji dát si zde nejednoho panáka :-)

Zbynek Glos, Google  

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělé degustace (nejen) s výrobci medoviny. Vždy odcházím spokojená a těším se na další takové zážitky. Degustace s výrobci medoviny jsou pro mne jedny z nejlákavějších, člověk se tam dozví všemožné zajímavosti ohledně výroby medoviny od konkrétního výrobce, může se zeptat na věci k tématu a uvědomí si, že je to spíš poslání než povolání. Je úžasné, jak výrobci umí krásně o svém díle mluvit, je vidět, že jsou to lidi na správném místě a svému řemeslu nejen rozumí, ale dělají ho s láskou a ne jen pro výdělek, zajímá je kvalita výsledného produktu, však také nejprve testují sami i s příbuzenstvem, tak ta medovina musí být špičková. To se mi líbí, že se podělí i o nějaké ty "veselé historky z natáčení". Všichni výrobci, co jsem zatím v rámci degustací potkala, jsou sympatičtí a milí lidé, kteří poutavě a srozumitelně povídají o všem okolo medoviny, medu a včelaření. Samotná ochutnávka je pak dokonalým doplněním, hlavně medoviny od komentujícího výrobce (s příjemnými exkluzivními bonusy), o kterých se rozpovídají a chuť koštovaného vzorku hned získá další rozměr.. Je to opravdu kulturní zážitek:) Každý si najde (nejednu) svou medovinu, i kdyby byl sebevybíravější a sebeskeptičtější. A hned si ji také může zakoupit, takže batoh s sebou, pro jistotu, na nějaký ten exponát.. Už se těším na další ochutnávku s výrobcem, případně i jen tak, prostě na návštěvu Vašeho skvělého podniku, jelikož je to pohodové místo se zkušenou a příjemnou obsluhou a moc Vám děkuji za to, že je:) 

Eva T.
 

Chtěla bych Vám poděkovat za báječnou organizaci ochutnávky medovin ve Vašem obchodě. Oceňuji bohatý výběr nejrůznějších medovin a hlavně jejich kvalitu, že vybíráte medoviny bez umělých sladidel, aromat a barviv. Medoviny mi moc chutnaly a ráda Váš obchod zase navštívím.
 
Zuzana Kleknerová, převodce nemovitostí bez realitky, www.jaknaprodejbytu.cz