• Hledáme prodavače/čky, abychom mohli znovu otevřít..

  12. ledna 2024

  Přátelé Medovinárny, bohužel nás potkalo několik nepříjemností, kvůli kterým musíme mít nyní zavřenou kamennou prodejnu. Potřebujeme posilu do týmu, abychom mohli opět začít nějak fungovat. Prozatím prosím využívejte náš e-shop!

 • Nemáme rádi slevy, ale MUSÍME do pondělí uvolnit sklad pro další NOVINKY

  9. června 2022

  Slevové akce osobně nemám rád, tak snad vás tímto e-mailem nenaštveme, když jednou ročně uděláme výjimku. Stejně jako loni jsme se pomalu dostali do situace, že pro vás chystáme víc novinek než, kolik se nám vejde do skladu prodejny. Než část zboží převezeme do externího skladu, nabízím vám jedinečný nákup.

 • Nemáme rádi slevy, ale MUSÍME uvolnit sklad pro novinky => až -25%

  9. června 2021

  Přiznám se, že nejsem příznivce lákání zákazníků přes slevové akce. Ale sklad naší malé prodejny není nafukovací a jelikož chceme k 5. výročí Medovinárny přidat do nabídky nové dodavatele i z dalších zemí, musíme si udělat prostor. Myslím si, že naopak oceníte nákup medovin z vyšších cenových kategorií za výhodnější ceny.

 • Otevíráme bar a Medotvírák hned v pondělí !

  28. května 2021

  Přišlo to rychleji, než jsme nakonec čekali, ale JE TO TU! OTEVÍRÁME BAR! Zahajujeme hned v pondělí neřízenou ochutnávkou, kdy také zapijeme snad už definitivní vítězství nad virem.

 • Už 20.6. s Vámi oslavíme 3 roky Medovinárny

  5. června 2019

  Exkluzívní ochutnávkou oslavíme 3 roky od otevření našeho jedinečného podniku. Pojďte si připít na naše i Vaše úspěchy. A pokud nejste z Prahy, objednejte si medovinové šáňo výjimečně výhodně až domů!