Vydrželi jsme, nevzdali jsme to, Praha má největší prodejnu medovin v Evropě! Je to také díky vám, že k nám chodíte pro kvalitní medovinu a pomáháte nám šířit povědomí o tom, co je medovina a co se medovinou jen nazývá. Když jsme v červnu 2016 začínali, tak o nás téměř skoro nikdo nevěděl. Nikoho by nenapadlo, že bude mít medovina svoje místo, obchůdek, bar. Mě osobně přišlo, že si to tento skvělý nápoj zaslouží a jsem přesvědčen, že to bylo správné rozhodnutí, ikdyž opravdu krutě odpracované. První týdny k nám skoro nikdo nechodil, ale to se začlo postupně měnit. Nyní máme přes 600 členů Klubu přátel a stovky dalších fanoušků.

3 roky utekly a na čtvrtek 20. června jsme pro Vás přichystali speciální oslavu k 3. výročí otevření Medovinárny s ochutnávkami nejrůznějších druhů medovin.

Od 17 do 21h pro všechny předem zaplacené účastníky

  • ochutnávka až 20 druhů medovin včetně archivních
  • 1x porce šampaňského z medoviny
  • bohaté občerstvení - sýry, salámky, paštiky, pečivo, zelenina..
  • místo ochutnávky 5 vzorků si můžete dát medovinové mojito XL

Ochutnáte jak medoviny z naší nabídky, tak nějaké podpultové kousky, které v běžné nabídce zatím nejsou. Něco i ze zahraničí. Dozvíte se, co chystáme v dalších měsících a popovídáme si o medovině. Potkáme se s mnoha dalšími milovníky medoviny!

Přípitek bude v 19:00.

Vstupné na oslavu za 1 osobu 590,- při platbě předem na účet do 13.6.2019 // později nebo na místě 690,- 

Přihlášení na oslavu na našem webu

Jaké šampaňské otevřeme pro přípitek nechávám na Vás. Napište odpovědí na tento e-mail, které máte nejradši a z došlých návrhů vše rozhodnu. Budou na výběr 2 nejoblíbenější druhy, případně více, pokud se nás sejde opravdu hodně. Za mě bych jednoznačně volil šumivou medovinu od.. .. nene, já Vám to řeknu až na místě, která je moje nejoblíbenější:)

Speciání nabídka na šumivé medoviny ze Slovinska

Nejsme sice příznivci akčních nabídek a slev, protože kvalitní medovina má svoji cenu, ale zase rozumíme, že dát si šampaňské z medoviny je obecně trochu dražší záležitost. Proto pro Vám právě jen u příležitosti naší výroční oslavy a pouze ve dnech 18.-20.6. nabídneme šumivou medovinu ze Slovinska od Gregora Jereho (1. místo 2018 na mezinárodní soutěži) a 4 druhy šumivých medovin od France Odera (ročníky 2007-2010 !) za úplně jedinečnou cenu 999,- za lahev !

Všechny objednávky zadávejte pouze přes e-shop.

Těším se velmi na příjemné setkání s Vámi a šumivé zahájení léta!

Jiří Pouček
Nejvyšší Medovinárník:)
Na Zderaze 14, Praha 2

P.S. Tento pátek 7.6. od 16 hodin až do zavíračky na vás testujeme novinku letošního roku z našeho baru: medovinovou ledovou tříšť! Přijďte ochutnat, je to bomba !! A bude více druhů!

Obrázky k článku