Jak díky vám rosteme, místa na medoviny je stále méně a méně. Pokud jste byli poslední týdny na prodejně, jistě jste pozorovali, že prodejní plocha trvale narůstá a už skoro není, kam se dále rozšiřovat. Samozřejmě to řešíme, ale je to běh na delší trať. Nyní máme v nabídce přes 250 druhů poctivých medovin, samozřejmě bez přidaného cukru nebo aromat. Ve skladu nyní potřebujeme uvolnit velký prostor, kam chceme další týdny naskladnit několik stovek lahví skvělých medovin z nových zemí ze zahraničí.

Věřím, že vám tato příležitost umožní dopřát si medovinky ze zahraničí nebo z vyšších cenových kategorií, ke kterým jste se zatím nedostali a neměli příležitost ochutnat.

Jaké zvýhodněné ceny nabízíme do pondělí 13.6.?

Tato nabídka platí pouze 4 dny a nebude se opakovat. Končí v pondělí 13.6. a v úterý odesíláme k vám! V případě volby platby převodem nebo na místě, vám medovinky a cidery podržíme až do 20. června. Nákup není nijak omezen minimálním ani maximálním množstvím. Zboží je nutné objednat přes e-shop. Platí samozřejmě do vyprodání zásob a nemusí se vztahovat na úplně všechny položky výše zmíněných výrobců, ale na drtivou většinu ano:)

Degustační knížka - hodnoť si zakoupené medoviny a cidery a vyhraj degustaci

Všechny medoviny, které jste poslední roky v Medovinárně zakoupili, si můžete rychle načíst do své Degustační knížky. Pokud se zaregistrujete do našeho portálu Degustační klub, hned si jednoduše začnete hodnotit medoviny i cidery jako na řízené degustaci. Můžete si taky procházet kompletně celý katalog a označovat medoviny, které byste chtěli ještě ochutnat. Ze seznamu přání se pak v budoucnu rychle prokliknete do našeho e-shopu.

Ze všech z vás, kteří aktivně používáte degustační knížku a hodnotíte medoviny nebo cidery ze svých nákupů, vylosujeme 29. června jednoho z vás a ten získá volný vstup pro dva na podzimní Klubovou degustaci s možností vlastního výběru termínu.

Věřím, že z naší strany je to dnes vyčerpávající nabídka. Těším se vaše hodnocení a setkání s Vámi na některé ochutnávce u nás 

Jiří Pouček
Medovinárna - Dobrý cider

Obrázky k článku