Prostorové možnosti našeho skladu nám nyní neumožňují se do nekonečna rozrůstat a tak musíme prozatím přehodnotit, jak moc širokou nabídku medovin pro vás budeme držet. Minulý měsíc jsem byl  velmi potěšen, jak vás oslovily španělské medoviny a dal jsem se proto intenzivněji do kontaktu s dalšími výrobci po Evropě. Rád bych vám nabídku zajímavých zahraničních medovin stále doplňoval o ty nejlepší kousky, které projdou moji pečlivou prověrkou, ale také i pozitivním hodnocením skrz náš VIP Klub degustátorů.

Není cílem Medovinárny mít kvantitativně největší nabídku medovin, všech druhů, od všech výrobců, ale jen ty nejkvalitnější a nejchutnější. Kde prostě nemůžete sáhnout vedle;-)

Polské medoviny až -25%

Polské medoviny jsou u vás velmi oblíbené díky výjimečnému obsahu medu i přes 50% a tak jsem se rozhodl, že bych vám právě tyto slaďoučké moky mohl nabídnout s výrazně výhodnější cenou. Můžete tak s námi opravdu luxusně oslavit 5 let Medovinárny. Díky tomu se nám rychleji uvolní sklad například pro velmi zajímavé medoviny z Litvy, které v brzké době očekáváme. Neříkám, že medoviny z Polska odebírat už nebudeme, ale nabídku výrazně zúžíme jen na ty nejlepší a nejžádanější druhy.

Kolik ušetříte? Półtoraky -10%, dwójniaky -15%, trójniaky -20%, cwórniak -25% ! ;-)

Celou nabídku polských medovin za zvýhodněnou narozeninovou cenu najdete v sekci Polské medoviny.

Doprodej končí v neděli 20. června a co zbyde asi následně dopijeme v pátek na oslavě ;-) Takže pokud máte zálusk na medoviny, kterých máme skladem poslední kusy, rozhodně neváhejte s objednávkou moc dlouho. Jak jsem zmínil, nemusí být znovu v nabídce, nebo nemusí být hned. Adresu eshopu znáte: eshop.medovinarna.cz

Denní degustace již běží, přijďte se zmedovat!

Výroční oslava 5 let Medovinárny je již obsazená, ale pokud chcete příjít sosat medovinky, ve větší skupině, kdykoliv, není problém, stačí si zarezervovat termín na webu. Po předchozí dohodě je možné zůstat posedět i po běžné zavírací době až do 22h. Pro skupiny 10 a více osob otevřeme kterýkoliv den a čas v týdnu.

Živý stream - Hřebečská medovina - ve středu

Ještě jednou připomínám živé vysílání s výrobci, které bude plné medu a bylinek a proběhne již ve středu 16.6. od 20:00 na našem YouTube kanále Medovinárny. Dočetli jste se až sem? Nabízím 5 míst pro zájemce, kteří tu chtějí být s námi na natáčení. Cena včetně ochutnávky několika druhů medovin a medovinového mojita 350 Kč, pro více info si napište e-mailem.

V týdnu od 5. do 11. července budeme mít zavřeno, jelikož jsou tam svátní svátky a současně bude další dny uzavřena naše ulice z důvodu natáčení filmu.

Užívejte horkých dní s vychlazenou medovinkou!
Jiří Pouček

Obrázky k článku