S obrovskou radostí chci sdělit, že od tohoto okamžiku, tedy od pátku 8.11., máme nově otevřeno od pondělí do soboty. Už jsme se k tomu chtěli dopracovat během léta, ale personální důvody to vše zkomplikovaly. Nyní budete 5 dní v týdnu potkávat naši novou členku týmu - Katarínu a zbylý den v týdnu mě osobně. Otevírací doba zůstává časově stejná od 12:30 do 19:30. Zavřeno tedy bude pouze v neděli.

Vyšší klubová sleva při nákupu v pondělí a sobotu

Dvě nejbližší soboty (9. a 16.11.) a pondělí (11. a 18.11.) budou mít členové Klubu přátel Medovinárny slevu 9% na nákup na prodejně jako motivaci k navštívení našeho podniku v tyto nové otevírací dny. Těšíme se na vás!


V pondělí 11.11. bude však otevřeno jen do 18:00. Prostě svatomartinským vínům konkurovat nemůžeme :)

Pro velké konzumenty výhodné nabídky

Průběžně rozšiřujeme nabídku degustačních kolekcí v našem e-shopu v sekci Kolekce a také jsme nově přidali možnost nákupu vybraných oblíbených medovin po celých kartonech. Po víkendu zveřejníme i kompletní nabídku medovin v bag-in-boxech a doplníme nabídku medovin v kanystrech.

Týden slovenských medovin 18.-23.11.

Od druhé půlky listopadu pro vás začneme opět chystat oblíbené týdny zaměřené na určité medovinové styly nebo jednotlivé země. Začneme medovinami u nás nejznámějšími a nejoblíbenějšími zahraničními. Nachystáme pro vás speciální týden zaměřený na slovenské medoviny. Budete mít možnost ochutnat set zaměřený jen na slovenské medoviny, včetně všech archívních a barikových edicí. Řízená degustace proběhne v úterý 19. listopadu od 18:00. Na e-shopu bude také připravena speciální kolekce slovenských medovin za zvýhodněnou cenu. Detaily pošleme v dalším e-mailu a zveřejníme v průběhu příštího týdne. A pokud někdo z vás ještě neví, jaká medovina letos získala ocenění Nejlepší medovina světa, tak ji rozhodně najdete ve slovenském setu. Kdo to ví, o jakou medovinu se jedná, a první odpoví, získá voucher zdarma na denní 10 vzorkovou degustaci slovenských medovin. Odpověď najdete třeba i na našem medovinovém Facebooku, který doporučuji průběžně sledovat, protože tam dáváme průběžně aktuální novinky.

Pokud máte zájem o speciální degustaci na přání, třeba pro kolegy u vás ve firmě nebo s přáteli, neváhejte napsat a rádi pro vás nachystáme, co bude v našich silách a možnostech:)

Těším se na vaši návštěvu
a přeji krásné dny a večery zakončené šálkem medoviny!

Jiří Pouček

P.S. Které konkrétní dny budu přítomen osobně v Medovinárně, vám rád na dotaz sdělím.

Obrázky k článku