Málo se to ví, ale poctivá kvašená medovina spadá z pohledu spotřební daně do kategorie tiché víno a proto vám bude ve firemním účetnictví uznána jako náklad. Lahev musí být opatřena vaším firemním logem (etiketou nebo visačkou), což umíme zařídit a její cena může být maximálně 500,- Kč bez DPH za lahev. Do toho se vejdeme s přehled i u speciálních archívů. Jdeme vybírat?

S námi vyberete nejlepší dárky

Vzhledem k situaci s nízkou letošní produkcí medů u našich lokálních dodavatelů, dárkové balíčky s medy pro vánoce 2020 již nesestavujeme.

Nabídkový list ke stažení


Dárkové medoviny

Naše nabídka obsahuje přes 100 druhů medovin. V tomto počtu je složitější vybrat a proto jsme pro vás připravili výpis medovin, které doporučujeme pro dárky. Pokud nám napíšete, jaká medovina z nabídky vás zaujala, my vám obratem potvrdíme možný termín dodání, případně nabídneme další varianty.

U každé zakázky si ověřujeme, jaká je vaše cílová skupina, abyste vybrali přesně tu nejvhodnější medovinu.


Exkluzívní zboží

Chcete zaujmout prémiovým produktem? Medovina nemusí být "obyčejná", ale v nabídce mnoha výrobců najdeme již i výběrové kousky.

  • archívní dlouhodobě vyzrálé medoviny (3-15 let)
  • medoviny dozrávané v dubových sudech (nejblíže k tradiční výrobě)
  • medoviny z nejvyššími mezinárodními oceněními (Nejlepší medovina světa, ocenění ze soutěží jako Apimondia či Mazer Cup)
  • medovinové "šampaňské" - tradiční výroba druhotným kvašením v lahvi. Tento produkt je absolutní raritou mezi medovinami a my ho doporučujeme pro ty nejvýzamnější události, recepce

Od října 2018 jsme jedinými oficiálními dodavateli slovinské medoviny a specialit jako medovinové "šampaňské"! Více se dočtete v sekci o šumivé medovině.

Produkty s vlastní etiketou

Dodáme vám produkty od našich dodavatelů s vlastním brandingem - vlastní etikety, plnění do vybraných obalů atp. 

Co je potřeba vědět?

Tuto službu je nutné objednat s velmi velkým přestihem (min. 1 měsíc) a to z mnoha důvodů: ne každý výrobce je schopen na počkání stočit medy nebo medovinu. Zejména medovinu plní menší výrobci do lahví jen několikrát do roka a většinou po plnění následuje lepení etiket. Jakékoliv plnění na přání tedy vyžaduje domluvu. I u větších výrobců, kteří stáčí častěji, nejsme schopni zajistit pro vás brading v kratší době než 1 měsíc.

V případě, že máte zájem o branding, napište vám vaši představu - převyberte medoviny, které vás zaujaly nebo napište druh/kategorii medovin, kterou požadujete. My mezi výrobci vybereme nejvhodnější produkt a zjistíme možnosti dodání ve vašem termínu.

Minimální objem objednávky je 200ks.

Vánoce - dárkové medoviny a balíčky

Čas k výběru okouzlujících vánoční dárků pro vaše klienty, partnery nebo zaměstnance se vždy každý rok nezadržitelně blíží. Objednávku většího množství medovin potřebujeme potvrdit cca 5 týdnů předem, včetně platby zálohy; proto neoddalujte odeslání poptávky. V listopadu nebo prosinci již nemusí být k dispozici kompletní výběr z naši běžné nabídky. Na poslední chvíli vám také nemůžeme nabídnout výrazné množstevní slevy. Většina našich dodavatelů jsou malovýrobci a medovina se nedá stáčet na počkání. Běžně dostupné medoviny od velkoproducentů nejsou originálním dárkem.

Ideální termín závazného objednání je v polovině září.

Co nám upřesnit ve vaši poptávce:

  • množství a objem lahve
  • termín dodání
  • doplňující informace: preference země původu (ČR/SR), druh medoviny (přírodní/kořeněná/bylinná/vánočně laděná), úprava lahve (vlastní etiketa, visačka)
  • můžete také prohlédnout náš e-shop a napsat, co vás nejvíce zaujalo

Pojďte do toho s námi ! 


Kontakt pro firmy: Jiří Pouček - info@muzeummedoviny.cz nebo tel.: +420 776 814 841