Pro vaše zákazníky, obchodní partnery, na vaši akci vybereme ty nejkvalitnější medoviny, které jsou na trhu. Medovina je úžasný nápoj, kvašený z medu, nápoj našich předků, starší než pivo a víno. 

Velkoobchodní ceny

Pro větší objednávky medovin nebo ciderů nad 3.500,- Kč bez DPH za velkoobchodní ceny využijte náš e-shop. Pro velkoobchodní odběratele nabízíme další množstevní slevy vycházející z celkové ceny objednávky nad 20.000,- Kč bez DPH. Zejména u nákupů dárkových předmětů na vánoce můžete překročit tuto částku. 

Medoviny dodáváme do kaváren, restaurací nebo do dalších obchodů. Naší předností je výběr nejkvalitnějších medovin a možnosti nakombinování sortimentu od více výrobců.

Dárkové medoviny a balíčky

Málo se to ví, ale poctivá kvašená medovina spadá z pohledu spotřební daně do kategorie tiché víno a proto vám bude ve firemním účetnictví uznána jako náklad. Lahev musí být opatřena vaším firemním logem (etiketou nebo visačkou), což umíme zařídit a její cena může být maximálně 500,- Kč bez DPH za lahev. Do této částky se vejdeme i u mnoha archívních medovin.

Firemní degustace

Degustace medovin je skvělý a celkem netradiční zážitek zejména pro chuťové buňky. Pří naší degustaci se dozvíte i spoustu zajímavostí o nejstarším alkoholickém nápoji, které se k vám jinak nedostanou. Degustace nemusí zahrnovat jen medoviny, ale medové limonády, likéry nebo pálenky z medoviny.


  

Kompletní nabídkový list


Kontakt pro firmy: Jiří Pouček - info@muzeummedoviny.cz nebo tel.: +420 776 814 841