Nová otevírací doba

Na základě vyhodnocení návštěvnosti prodejny po několik posledních měsíců, slabším pondělků a velmi vytížené středě a čtvrtku, upravujeme od 23.8. prodejní dobu Medovinárny. Zavádíme i zkrácený pátečný prodej, abyste mohli na polsední chvíli dočepovat medovinu na víkend. 

úterý + středa + čtvrtek 13-19h
a experimentálně i pátek 12-16 hodin

Aktuální otevírací dobu vždy najdete na webu medovinarna.cz

Současně vás prosíme o povinnou rezervaci míst pro degustace a to ideálně 1 den předem; zejména pokud máte v plánu přijít ve skupině a po 16h odpoledne. Občas se nás prostě sejde více najednou. Na degustaci medovin je možné se domluvit na jakýkoliv čas i mimo otevírací dobu v případě počtu min. 6 osob.

Přehled vzorků k ochutnávání online

Abyste předem věděli, na jaké medoviny se můžete těšit, když k nám budete plánovat zajít, stačí si vždy zobrazit Denní nabídku. Zobrazuje se v ní aktuální seznam lahví, které máme otevřené v chlaďáku:) Ty úžasné technologie! Na prodejně se seznam zobrazuje i na speciálním tabletu anebo je dostupný pod QR kódem na každém stolku. Samozřejmě, pokud chcete předchladit nějakou medovinu na vaši ochutnávku, můžete vždy předem napsat na mail: info@medovinarna.cz ;-)

Hledáme posilu - medovinárníka nebo medovinárnici

Neboť se provoz Medovinárny pomalu vrací do původních předcovid kolejí, tak pro další rozšíření otevírací doby nutně hledáme novou tvář Medovinárny. Další vlna omezení nás snad již mine. Teda pevně doufám... V tuto chvíli potřebujeme posilu na cca 2 dny v týdnu, později od listopadu a dále v roce 2022 již na plný úvazek. Pokud o někom víte, napište mi, pošlu konkrétní detaily. Přehled pozice na HPP v běžném předcovidovém období byla popsána zde.

Úspěšný následující týden Vám přeje

Váš Medovinárník
Jiří Pouček

Obrázky k článku