Předminulý týden jsem vám představil německé dračí medoviny a ty nejoblíbenější druhy jsou už fuč. Pokud jste nestačili objednat, musíte nyní vyčkat, ale dočkáte se začátkem příštího roku. Nejžádanější druhy máme vyrezervované u výrobce:)

Také jsme doskladnili oblíbenou bezovou medoviny ze Včelí farmy Rokytník a dnes doplnili i další medoviny od Klátu, z kterých nejvíc bodovala chilli medovina.

Předvánoční novinky od Plevy

Rynglovou medovinu, prezentovanou také v minulém článku, jste hned během pár dnů vykoupili, ale již máme doplněny další zásoby. Takže druhá šance pro vás.. rychlééé :) 

Na poslední chvíli jsme získali ještě nové limitované řady jedinečných medovin:

Medy a medové produkty z Doupovských hor

Včelařství Kvasnička se zaměřuje na druhové medy z oblasti Doupovských hor, takových úplně zapomenutých míst naší vlasti, a přichází i se zajímavými ochucenými medy: šípek v medu, máta v medu, arónie a černý rybíz v medu či medooříškový čokomls (pokud jste měli rádi medutelu!) a dalšími produkty. Ochutnejte! Jako dárek určitě skvělé;-)

Medy a medoviny z Mutěnicka

Od Petra Balaštíka z jihomoravských Mutěnic jsme doplnili nejen medové víno z květového medu, ale i nový vinný pyment (novinka #709), ale také místní akátové a lipové medy, čokoládu s květovým pylem anebo přírodní výživnou mast

Výprodej skladu tradicnimedovina.cz až -15%

Mimořádně vám nabízíme slevu až 15% na nákup medovin od nejmenších výrobců. Slevy platí do 30. prosince při platbě předem.

Na eshopu tradicnimedovina.cz najdete tyto značky:

Dejte nám vědět, jestli máte zájem o nákup medovin za nižší ceny přes tento nový e-shopu a zda ho má smysl pro vás udržovat. Je to přecejen nějaká administrativa navíc.

Degustace zapomenutých medovin se přesunula na 16.1.2024

Z důvodu nemoci se tato výjimečná degustace přesunula na leden a uvolnila se 4 místa.

Máme také ještě několik míst na Novoroční přípitek a degustaci šumivých medovin ve čtvrtek 4. ledna 2024. 

Nakupujte až do soboty

Na vánoční nákupy u nás v Medovinárně máte čas ještě do pátku do 19h a v sobotu od 13h do 18h večer! Ale regály postupně řídnou, takže přijďte co nejdříve!

Otevírací doba mezi svátky a po Novém roce

Mezi svátky budeme mít otevřeno jen ve středu 27. a ve čtvrtek 28. prosince od 13 do 19h.

Následně bude otevřeno až ve čtvrtek 4. ledna od 13 do 19h.

V lednu budeme mít dále otevřeno již opět pouze v úterý a ve čtvrtek od 13 do 19 hodin

Ještě vám na přelomu roku napíši takový bilanční e-mail o tom, co se nám letos v Medovináně vydařilo, co ne, co plánujeme dále, jaké novinky a tak... Jsme rádi, že jste s námi!

Užívejte krásné svátky!
Hlavně pohodu, odpočinek a příjemné radovánky!

Jiří Pouček
Medovinárna

Obrázky k článku