Vážení zákazníci,

pokud jste ještě nestačili objednat medoviny nebo cidery, je nejvyšší čas a naše zásoby rozmanitých druhů medovin se také pomalu tenčí. Zabruslete co nejdříve na náš e-shop ! Pak budete mít vyřešeno a můžete v klidu na brusle ven..

Garance doručení do Vánoc

Poslední termín vložení objednávky s garancí předvánočního doručení je pro Messenger čtvrtek 15.12., pro Zásilkovnu v pondělí 19.12. do 18:00. Později vložené objednávky odešleme, ale neručíme za doručení do Štědrého dne. Osobní odběr v prodejně je možný až do pátku 23.12. 19:00. Aktuální doba doručení zásilek je sice cca 2-3 pracovní dny, ale je to pouze informativní údaj. Od našich dopravců platí pouze garance uvedená výše.

Novinky z Medárny Hrádek

Za studena vyráběné medoviny z Hrádku u Pacova máme nyní v dosud nejširší nabídce. Kromě základní řady 6 medovin je nově k dispozici i limitovaná arónie a medovina dozrávaná v akátovém sudu. Máme také několik novinek mezi cidery.

Otevírací doba do Štědrého dne

Do pátku 23.12. máme kamennou prodejnu v Praze otevřenu každý pracovní den, tedy pondělí až pátek 13:00 - 19:00. Nejvytíženější časy jsou po začátku a před koncem otevírací doby, nejrychleji budete obslouženi mezi 15.-16. hodinou. Prodejna je v tyto dny opravdu hodně vytížená, doporučujeme tedy rezervaci zboží na e-shopu a platbu předem.

Otevírací doba od svátků, v lednu a dále

Po velmi náročných posledních měsících, kdy jsme vám odeslali neuvěřitelné množství objednávek, si potřebujeme trochu odpočinout... Také se nám bohužel přes veškerou snahu nepodařilo sehnat dostatečně kvalifikovaný personál na prodejnu pro další období, proto bude od 26.12.2022 otevírací doba kamenné prodejny pouze: úterý a čtvrtek 13:00 - 19:00.

V případě, že se nám podaří sehnat dalšího medovinárníka nebo medovinárnici nebo profíka přes cidery (ciderovníka?... nevím..:D), bude otevírací doba opět rozšířena. Pomoci nám i Vy - nabídka práce.

O ledna bude možné také přijít na denní ochutnávky pouze po předchozí rezervaci. Naopak se budeme snažit pořádat zajímavé degustace medovin častěji než 1x měsíčně a naplánujeme i další degustace ciderů. 

Poukazy a předplatné na poslední chvíli

Pokud si lámete hlavu, jakou medovinu z naší velmi rozsáhlé nabídky vybrat tak, abyste se přesně trefili do chutí obdarovaného, máme tu pro vás poukazy k nákupu nebo poukazy na ochutnávky. Také můžete věnovat zajímavé předplatné. Kromě toho ve čtvrtek 5. ledna proběhne výjimečná degustace klasických a šumivých medovin s přípitkem na co nejlepší medovinové zítřky:) Vstupenku můžete také věnovat ve formě poukazu.

Poukazy Vám můžeme zaslat i na e-mail k vytištění. Odešleme vám všechny poukazy zaplacené do 24.12. nejpozději do 7 hodin ráno!

Vánoční pohodu a odpočinek
Vám přeje 

Jiří Pouček
Hlavní medovinárník a
majitel Medovinárny

Obrázky k článku