Během začátku adventu se k nám dostalo několik kousků, na které stojí za to upozornit. Jedná se o malé výrobce a jejich limitované speciály.

Zlaté jablko – za mě osobně je to nejlepší český minivýrobce francouzského stylu ciderů. Ročník 2020 nabídl variantu klasik – spíše suchý, a lehce perlivý a tzv. tropikal, kde jablka rozehrály úžasnou exotickou hru, která připomene exotické ovoce a chutě.

Kauboy cider – barrique. Rok dlouhé zrání v dubových sudech po vínu, dalo oblíbenému Kauboy cideru ze severních Čech, zcela nový rozměr. Limitovaná řada.

Cider z Vily – když malovinař z Moravy vyrobí cider, můžete se vždy těšit na dobré řemeslo. Suchý a perlivý alá pet-nat.

Celý tento rok intenzivně pracujeme na tom, abychom Vám nabídli nejlepší české i zahraniční cidery té nejvyšší kvality. Objevili jsme pro Vás spoustu nových značek a díky Vašemu zájmu v tom rádi pokračujeme. Těšíme se na Vaše objednávky, setkání s Vámi na prodejně nebo při dalších degustacích ciderů v roce 2023.

Doručení do Vánoc 2022

Garance doručení do Vánoc: poslední termín vložení objednávky pro Messenger je čtvrtek 15.12. 18:00, pro Zásilkovnu v pondělí 19.12. do 18:00. Později vložené objednávky odešleme, ale neručíme za doručení do Štědrého dne. Osobní odběr v prodejně možný do pátku 23.12. 19:00.

Přejeme Vám hezké svátky.

S pozdravem

Vojtěch Čížek
Jiří Pouček

www.dobrycider.cz

Obrázky k článku