Zdravím vás opět s medov(inov)ými aktualitami.

Minulý týden jsem si udělal exkurzi za výrobci po jižních Čechách. Navštívil jsem:

  • Moniku Eva Lamper a její výrobnu medovin v Nové Říši u Telče, kde jsem si nechal stočit medovinu i do několika kanystrů pro vás větší konzumenty - cena je pak cca o 1/3 nižší než v lahvích

  • včelařství Luboše Noska v Kostelní Myslové u Telče - kromě medů jsem přivezl i medovinu, která u vás kdysi velmi bodovala - neváhejte přijít okoštovat a nakoupit, zásoby rychle mizí (překvapivě?)
  • připravovanou novou výrobnu Martina Palečka u Jindřichova Hradce, jehož medovinu můžete začít zítra koštovat přímo osobně se mnou
  • Miroslava Baštu a dovezl dostatečné zásoby medovin "s medvídkem" (zejm. poctivou MANDLOVOU!!) a současně si nechal naplnit i několik kanystrů. Někdo z vás Členů klubu měl před létem zájem o větší množství této medovin, leč papírek s kontaktem se nám kamsi zatrousil. Ozvěte se. Cena za 5 litrů nyní 990,- Kč.

Obecně zavádíme, že je možné si na požádání nechat stočit vybranou medovinu i do kanystrů od téměř všech výrobců. Objednávka je však nutná výrazně předem. Skladové zásoby budeme průběžně rozšiřovat v objemech 3, 5 a 10 litrů.

Poslední šance z Lužné!

Máme též naskladněné poslední luženské medoviny od původního výrobce Vladimíra Slanaře. Výroba byla prodána novému majiteli a bude se měnit. Poslední šance zakoupit tyto medoviny bude letos na podzim u nás!

Košt domácích medovin do 8. září

Pro Členy klubu přátel nabízíme týdenní speciální košt domácích medovin. Bude připraveno 5 vzorků medovin za cenu 90,- Kč. Seznam medovin bude doplněn na webu na stránce této novinky.

  • medovina Martina Palečka (velmi sladká - "přírodní")
  • medovina Tomáše Krejčího (sladká - "přírodní")
  • a další

Druhových medů máme dost a za velmi pěkné ceny

Aktuální nabídka medů zahrnuje kromě klasických - květových pastových a lesních, i lipový, akátový, slunečnicový a medovicový med s pohankou. Medy od včelařů (Luboš Nosek, Tomáš Krejčí, Plevovi, Miroslav Zelený - Apifarm) máme nyní za velmi příjemné ceny a v různých objemech: 250g, 450g a 950g.

Nově prodáváme i oblíbené medutely v objemech 450g za výhodnější cenu.

V průběhu zaří pro vás také chystáme rozšířenou nabídku stáčených medovin. Budeme nově v nabídce rotovat výrazně více druhů od mnoha výrobců. Nyní jsme stáčeli převážně jen Apimed. Nic proti těmto medovinám, skoro všem chutnají :), ale myslím, že si v naší nabídce zaslouží rovnocenné zastoupení každá chutná medovina:)

Nezapomínejte, že máme e-shop

Téměř všechny produkty můžete zakoupit skrze e-shop odkudkoliv v ČR i ze zahraniční v rámci EU a často i za výhodnější e-shop cenu.

Zítra mě tedy můžete osobně potkat na prodejně a posléze i v úterý 11. září.
Těším se setkání s Vámi!

Jiří Pouček

P.S. další celodenní exkurze cca koncem září/zač. října - výrobna Klát v Jičíně a Miroslav Zelený (Přibyslavská medovina) a možná mnohem více - zájemci pište na e-mail