Právě jsem se vrátil ze Slovinska. Bylo to 5 dní kochání se nádhernou přírodou, čistým veřejným prostorem, ale také ty desítky hodin za volantem kvůli koštování medovin a bublinek z nich. Vybral jsme pro vás ty nejzajímavější klasické medoviny a šumivé medoviny od nejúspěšnějších výrobců. A na bublinky se asi těšíte úplně nejvíce. 

V tuto chvíli bude nabídka zahrnovat 7 druhů slovinských medovin a 6 druhů šumivé medoviny. Jednotlivé druhy se liší sladkostí, ale i druhem použitého medu. Máme pro vás medovinu z kaštanového medu, ale i "medovinové šampaňské" z lesního medu. Prostě delikatesy, které si milovník dobrého pití nemůže nechat ujít. Kdo u nás loni na podzim ochutnal, dá mi jistě za pravdu.

Exkluzívní degustace pouze pro členy klubu

Největší část nabízeného sortimentu, včetně dalších bonusových vzorků (od výrobců, které možná zařadíme do prodeje příště), můžete koštovat v úterý 16.10. od 18h. Nutná platba předem viz Pozvánka. Tento večer je přednostně určen pro Členy klubu přátel.

Veřejná degustace

Další degustace medovin a šumivých medovin zařazených do prodeje proběhne hned následující den ve středu 17.10. od 18h. Nutná platba předem viz Pozvánka

Pokud chcete realizovat objednávku pro vaši firmu, tak pro vás pořádáme v úterý 23.10. od 18 hodin speciální ochutnávku pro firemní zákazníky. Informace vám poskytnu na info@muzeummedoviny.cz

Veškerý sortiment ze Slovinska bude k zakoupení v prodejně až od úterý 16.10. od 20 hodin po skončení degustace a na e-shopu od 17.10. dopoledne. V případě zájmu o nákup většího množství, zejména na blížící se vánoce, vám již nyní sdělíme zaváděcí ceny, které budou platné do 31.10.2018. Ceny slovinských medovin se budou pohybovat od 435,- Kč a šumivých medovin od 695,- Kč. V případě odběru po kartonech, množstevní slevy.

Věřím, že Vás slovinské medoviny s bublinkami i bez uchvátí stejně jako mě!

Osobně už vím, že letošní silvestr bude díky nim rozhodně výjimečný!

Jiří Pouček