Ano, pokud objednáte zboží skladem z našeho e-shopu v pracovní dny do 12:00, máte skoro 100% pravděpodobnost, že u vás poslíček s balíkem zazvoní již následující pracovní den a to kdekoliv po ČR.

Aktuální nabídka medů

Naskladnili jsme zrovna lipový med z Vysočiny. Z druhových medů máme ještě akátový a medovicový med. Samozřejmě ve stálé nabídce máme i medy s mateří kašičkou, propolisem, rakytníkem a s dalšími přísadami. Na chleba a palačinky si nemůžete mazat nic jiného než úžasně zdravou a mňam medutelu.

Výhodné kolekce nejen medovin

Na e-shopu máte v tuto chvíli 10 kolekcí medovin, z kterých můžete vybírat a nemusíte přemýšlet, která medovina je ta nejlepší. U větších kolekcí dostanete i nějaký ten bonus zdarma. Některé kolekce obsahují již poslední kusy, které znovu nebudou v nabídce.

Zalepíme Facebook a Instagram medovinou

Máte účet na Facebooku a Instagramu? Připojte se k nám, protože kromě spousty zajímavých informací, které publikujeme skoro každý den, budeme také v březnu soutěžit !!

Anketa - nominujte svoji nejoblíbenější medovinu

Již za 5 dní vyhodnotíme na Facebooku ve skupině Milujeme medovinu nominační anketu o nejlepší medovinu zimní sezóny 2019/2020 - aneb na čem jste si nejvíce pochutnali. Takže buďte u toho. Finální hlasování proběhne 16.-30.3.2020 a pak vylosujeme i několik z vás, kteří něco příjemného vyhrají, třeba voucher Vypij co můžeš.

Ups, nejste členem Klubu přátel? klikejte online přihlášku - členství vás nic nestojí.

Nemáte sociální síť? Tak nevadí, hlas můžete poslat i e-mailem na info@medovinarna.cz. Nominace zveřejníme v článku na webu v pondělí 16.3. - odkaz najdete na konci tohoto e-mailu.

Jak mnozí víte nebo tušíte, naše prodejnička je existenčně závislá na zahraničních turistech, kteří teď do Prahy téměř nejezdí. Vzhledem k současné situaci je možné, že budeme muset omezit otevírací dobu - aktuální informace budou vždy na webu www.medovinarna.cz nebo na FB Medovinárna. Budeme rádi za každou vaši návštěvu. Zatím se vše snažíme ustát v běžném režimu.

Věřím, že všechna omezení setkávání se na společenských akcích brzy nebudou potřeba a vrátíme se do běžného klidného rytmu.

Pěkné dny a pevné zdraví!
Jiří Pouček

Obrázky k článku