Otevírací doba úterý až sobota

Naše prodejna v tuto chvíli nepodlehá omezením v rámci nouzového stavu, neboť med a medovina jsou potraviny. Dočasně jsou ale zastaveny ochutnávky, realizujeme jen prodej. Otevírací dobu zkracujeme na úterý - sobota 13:00 - 19:00, pondělí a neděle zavřeno. Pokud by se něco změnilo díky dalším nařízením vlády nebo jinak změnila situace a nebylo by vhodné mít otevřeno, najdete včasné informace na webu medovinarna.cz nebo našem Facebooku.

Snižujeme limit pro doručení zdarma na 1.900,- Kč pro všechny druhy zboží, včetně kanystrů

Jelikož chápeme, že mnozí v současné situaci raději objednáte zboží online, chceme vám aspoň trochu vyjít vstříct v rámci našich možností a dočasně snížíme limit pro doručení zdarma kurýrem. Limit 1.900,- se bude vztahovat i na 10L kanystry. Zboží z e-shopu máte doma nejpozději do 2 pracovních dnů.

Nepromeškejte divokou meruňkovou a jostovou medovinu!

Naskladnili jsme novinky jedinečnou meruňkovou čerstvě vykvašenou medovinu a také vyzrálou jostovou medoviny z firmy Pleva. První zmíněná je divoká mladá medovina určena k rychlé konzumaci v rámci několika týdnů. Nenechte nám je tu, abysme je vypili sami. Jostová sice není mladá medovina, ale je stejně tak dobrá, že si myslím, že bude mizet stejně rychle. Z limitovaných edicí tu máme stále červený rybíz (vítěž 2019 - nejlepší medovina na mezinárdní souitěži) a pohankovou medovinu s bezovým květem.

Medoviny od Plevy budou zanedlouho nově v prodeji i po kartonech! Včetně vybraných limitovek.

Degustační set polských medovin ve stálé nabídce baru - během sepsání textu již neplatí

Na základě pozitivních ohlasů na degustační týdny polských medovin jsme se rozhodli set polských medovin zařadit do trvalé nabídky. Bude obsahovat 2x trojniak, 2x dwojniak a 1x poltorak. Druhy medovin budeme průběžně obměňovat. Cena ochutnávky je stejná jako u setu archívních medovin tedy 195,- Kč. Ochutnávky jsou zrušeny.

Pokud máte jakékoliv podněty, co vám třeba aktuálně v nabídce chybí nebo co můžeme zlepšit, budeme rádi za váš vzkaz.

Možná obsah e-mailu ohledně otevírací doby nebude za pár hodin aktuální, to nikdo dokáže říct. Pokud bysme museli zavřít prodejnu, určitě bude vždy zajištěna expedice zboží z e-shopu, byť by byla o něco pomalejší.

Buďte opatrní, pečujte o své zdraví! A nezapomínejte, že med je zdravý (ne mouka, řepný cukr nebo těstoviny a uzeniny, nebo jakékoliv průmyslové přiotraviny)

S pozdravem
a přáním všeho dobrého!

Jiří Pouček

Obrázky k článku