Je možné, že mnohým z vás unikly úžasné jarní limitové řady medovin Pleva. Jelikož zbývají poslední kusy z 9 druhů těchto speciálek, tak už nebude příležitost je znovu ochutnat a nakoupit. Každá z nich je úžasná a osobně je mám velice rád a těším se další limitovky, které se brzy chystají a pro které musíme uvolnit místo.

O jakých limitovaných řadách tady mluvím? 

Do konce týdne můžete přijít do Medovinárny na speciální ochutnávku všech limitovek Pleva za 295,- Kč.

Současně můžete všechny druhové a limitované medoviny Pleva až do čtvrtka, tedy 2. června, na e-shopu zakoupit SE SLEVOU 10%.

Klubová degustace - zaměřená na limitovky Pleva

Během čtvrteční degustace dne 2. června od 18 hodin společně ochutnáme právě nejlepší medoviny značky Pleva a poslední novinky ze zahraničí značek TrebaRuna Hidromiel nebo Mazurskie Miody. Opět spolu s občerstvením včetně skvělé škvarkovky. Vstupenky jsou stále dostupné na e-shopu.

Degustační klub - červnová rozesílka

Nejlepší novinky v nabídce Medovinárny vám mohou chodit pravidelně domů a za výhodnější ceny. Zaregistrujte si předplatné v Degustačním klubu. Aktuální balíčky pro červen 2022 jsou již k dispozici a distribuce bude probíhat již od středy. Co v balíčcích najdete tentokrát?

Držte se v nelehké době a odpočiňte si u skleničky úžasné medoviny;-)

Jiří Pouček
Medovinárna

Obrázky k článku