Jak na medovinu během léta?

Léto s osvěžující medovinou začíná právě tento týden. Vybírejte na horké dny medovinu méně alkoholickou, třeba jen 11%, méně sladkou a rozhodně si ji dobře vychlaďte, ideálně 10°C.

Do čtvrtka 29.6. si navíc dáte XL mojito 1+1 zdarma!

Medová jízda na ledu, přesně tak! Rozhodli jsme se vám připravit skvělou nabídku, protože mnozí z vás ještě naše medovinová mojita neochutnali. Každý den celé léto vám nyní budeme na prodejně míchat oblíbené 'Temné rytíře' (aneb medovinové mojito).

Od úterý do soboty od 14 do 20h od 20.6. do 29.6. mícháme XL mojito 1+1 za 130Kč! Takové to nabídce přece nemůžete dát košem!

Letní ochutnávkové středy pro členy klubu přátel medoviny

Celé léto každou středu večer po 17h můžete zajít na skvělý ochutnávkový večer, kdy vám budeme speciálně rozlévat nové vzorky, které jsme čerstvě zařadili do nabídky, ale tradičně i medoviny zejm. od domácích výrobců, včelařů, které nejsou běžně v prodeji. Panák za 15,- pro členy klubu přátel Muzea medoviny! Členy klubu se můžete stát i vyplněním online formuláře.

V pátek 30.6. oslavíme 1. výročí otevření degustační prodejny

Přijďte na skvělou medovinovou párty, kdy si budete moct sami namíchat vlastní mojito drink s medovinou a dalšími ingrediencemi, pojmemovat si ho. Nejlepší drink získá ocenění. 

Přihlásit se můžete na Facebooku anebo rezervovat místo na našich webovkách.


Těším se na vás já, Hanka nebo můj společník Martin.
Zajděte k nám na drink, dejte si kalíšek vychlazené medoviny. V chlaďáku máme nyní skoro 20 druhů, včetně hodně archívních kousků!


Jiří Pouček
zakladatel Muzea medoviny

P.S. Chcete se zapojit do našeho medovinového týmu? Hledat a ochutnávat medoviny z celého světa? Pomoct nám při akcích a festivalech? Napište nám!

Obrázky k článku