Krásný den!

Úvodem přicházím s první potěšující informací, že jsme přesáhli počtu 900  členů našeho Klubu přátel Medovinárny a opět by to chtělo nějakou oslavičku. Tu ale necháme na přelom února a března, kdy se těším, že se podaří trhnout tisícovku. Pomůžete nám? Řekněte dalším milovníkům medoviny, že jsme tady? Děkujeme!! :)

Po cestě domů jsem dnes poslouchal v rádiu debatu na téma suchého únoru, kde se diskutující téměř na ničem neshodli a tak jsem se s úsměvem těšil na běžný večer, kdy si dám po skvělé večeři sklenku medoviny. Únor neúnor:) Taky si rádi nosíte práci domů? Mě to v tomto případě vůbec nevadí... Dokoštoval jsem akorát nové vzorky z Vorlíčkova včelařství, Monique a barikovou Claru, které se snad už brzy budou těšit v lahvích, abyste si je u nás koupili.

Ale ještě než přijdou novinky, máme tu takovou hurá akci.

All you can drink - pátek 7.2. a sobota 8.2.

Dejte si cokoliv z nabídky a buďte u nás, jak dlouho chcete. Jediné omezení je, že můžete vybírat z toho, co je v aktuální nabídce rozlévaných medovin ten den (včetně archívních a zahraničních medovin) a od každého klasického druhu si můžete dát maximálně 1dl a od archívních medovin maximálně 0,5 dl. Krom toho můžete v rámci této akce ochutnat jako bonus zdarma i pár nesoutěžních vzorků od nekomerčních výrobců a včelařů a některé vzorky zahraničních medovin, které nemáme běžně v nabídce prodejny.

A za kolik to bude? Za úplně vymazlenou slaďoučkou cenu 390,- Kč / osobu. No nekup to! Pro větší skupiny prosím rezervace předem.

Týden slovinské medoviny a sektů

Pokud jste novými příjemci našich newsletterů nebo jste třeba pozapomněli, tak připomínám, že příští týden od pondělí 10.2. do soboty 15.2. proběhne možná poslední Týden slovinské medoviny, a v pátek 14. února, shodou okolností na Valentýna, pro Vás chystáme úplně jedinečnou ochutnávku medovinových sektů a slovinských medovin. Vemte svoji polovičku nebo i kamarády a přijďte sosat medové bublinky. Podobná degustace se nejspíš již nebude opakovat.

Tak si říkám, že k této nabídce snad ani nemusím víc dodávat ?

Těšíme se na Vás!

Medovinárníci

P.S. Ale ano, ještě něco dodám.. Jelikož se někdy stane zázrak, že i to, co se zdá být nenávratně vyprodané, se najednou objeví, tak od soboty si můžete zajít pro ztracené lahve Včelovina Whiskey Barrel Blend... Podle mě nejlepší barikovky loňského roku... (Tak snad mi v pondělí ještě zůstane aspoň jedna lahve..)

Obrázky k článku