Medovina si probíjí cestu všemi směry, mezi příznivci piva i vína, občas zláká i nějakého nedokonalého abstinenta. Spousta lidí je překvapena, kolik různých druhů medovin existuje a vášnivě začíná ochutnávat. A to ještě není naše nabídka zdaleka tak obsáhlá. Pokud chcete mít příležitost ochutnat mnohé zahraniční medoviny, které nebudou běžně v naší nabídce, můžete se stále přidat k našemu VIP degustátorskému klubu

Všechna hodnocení portálu RateBeer v roce 2020 včetně oceněných piovarů a barů.

Poslední lahve limitovek

Zbývá nám posledních několik lahví Pleva Jedinečné medoviny s arónií, borůvkové Honeycraft Včelovina - Summer Kiss a Valentýnské bezové edice (nyní sleva 15%). Tipuji ale, že zítra už nebudou skladem.

Stáčená medovina

Obnovujeme prodej stáčené medoviny do PET. Aktuálně je v nabídce Apimed z lesního medu. Případě zájmu budou k dispozici 2 druhy.

V bag-in-boxech máme nyní i Staročeskou medovinu z dubu ze Včelařství Sláma. Cena v přepočtu na 1 litr je opravdu velmi příjemná. Distribuce v plastových barelech byla ukončena. Veškeré druhy Medoviny z Vysočiny budou také ve větších objemech nyní jen v baginboxech.

Plánované novinky z dubových sudů

Poslední týdny jsem měl možnost ochutnat medoviny od několika nových výrobců, které byly dozrávané v dubových sudech. Těšte se na přelom února a března. Jediné, co mě trápí, že už nemáme kam prostorově rozšiřovat nabídku v naší prodejně a tak budeme muset část sortimentu zredukovat. O jaké menší výrobce nechcete určitě přijít? Chybí vám aktuálně nějaká medovina v nabídce? Napište mi.

Také konečně pracujeme na přípravě slíbených streamů. Jaké téma by vás nejvíce zajímalo? (Hlubší představení jednotlivých výrobců, povídání o druzích medovin, volné povídání při lahvince medoviny..?)

V předprodeji zbývá poslední 6 vstupenek na výroční oslavu.

Krásné sněhobílé dny!
Jiří Pouček

P.S. Medovina byla schválena jako jediný alkohol, který je dovolen během suchého února, takže je to v klidu :-)

Obrázky k článku