Úvodem bych chtěl moc poděkovat všem, kteří jste reagovali na můj poslední e-mail, všem, kteří jste předali dále informaci, že hledáme personál. Moc si toho vážím. Chtěl jsem vybrat do týmu někoho z okruhu nadšenců pro medovinu a cider a zdá se, že se to vydařilo:) Dnes znovu otevíráme kamennou prodejnu.

Prosím jen o shovívavost s novými členy týmu, pokud třeba nebudou hned profíky na celý sortiment nebo jim něco půjde pomaleji...

Aktuální otevírací doba

úterý + čtvrtek + sobota
13:00 - 19:00

Kdy budou zase degustace?

Nyní můžete standardně přijít na denní degustace 5ti nebo 10ti druhů medovin, jak jste byli zvyklí. Řízené degustace budou naplánovány až na březen, jelikož ze zdravotních důvodů nechci ještě něco závazně přislibovat. Ale určitě se pak dočkáte zajímavých degustací i nových medovin. To se nebojte:)

Přijďte pro 10% slevu

Do soboty 3.února máte všichni členové Klubu přátel Medovinárny slevu 10% na veškerý nákup v kamenné prodejně. Je to pro vás motivace přijít po neplánované přestávce nakoupit anebo zajít jen tak na medovou skleničku.

Letem medosvětem

Na cestě do Prahy jsou dánské medoviny značky Mjødgård, které jste si oblíbili. Také doplňujeme chybějící slovenské Apimed medoviny, které si nyní dovážíme napřímo, díky čemuž jsme u některých položek mohli dokonce snížit ceny. Po delší obě zařazujeme opět medoviny značky Dr. Bojda a z nich mohu doporučit archívní medovinu, která se velmi vydařila. Do konce týdne bude v nabídce i nová archívní Hřebečská medovina, ale detaily ještě neprozradím, jen vás chci trošku natěšit :)

Tak věřím, že tohle je pro Vás také radostná zpráva. Rádi Vás opět uvítáme v Medovinárně!

Krásný den Vám přeje
Jiří Pouček

Obrázky k článku