Za necelé 4 týdny jsou tu Velikonoce a všichni doufáme, že to bude nejen tradiční svátek, ale stále ještě věříme i v zmrtvýchvstání našeho společenského života a ekonomiky. Poslední měsíce moc radostí mnohým z nás nepřinášejí a tak je potřeba si ten podivný čas zpestřit určitě vynikající medovinou, která nejlépe funguje proti trudnomyslnosti a blbé náladě:-)

Tento měsíc máte skvělou příležitost si náladu zlepšit víc než kdy jindy. Kromě toho, že jsme do nabídky zařadili dvě mimořádně archívní medoviny v limitovaných edicích, jsou na cestě i další archívní medovinky od nových výrobců. Ale nebudu předbírat, vše popořadě..

Novinky - Hřebečské archívní medoviny

Jsem rád, že hned první dny od přidání do nabídky vás zaujaly tyto výjimečné edice:

Obě jsou plněny do lahví objemu 0,5 litrů.

Online stream v pondělí 29.3. od 19:00

Na online vysílání do Medovinárny jsem pozval Radomíra Dvořáka z Rakovnicka a budeme si povídat o jeho medovině. Před necelými 3 lety převzal výrobu po panu Slanařovi a od té doby přišel s mnoha inovacemi a novinkami. Jeho medoviny jsou stále oblíbenější. Aktuálně experimentoval s novými druhy kvasinek a my si živě představíme i sezónní novinku Velikonoční medovinu.

Vysílání bude trvat cca hodinu, záleží i na množství vašich dotazů. Během online vysílání bude možné v chatu vkládat dotazy, ale upřednostňuji, pokud své dotazy na pana Dvořáka pošlete předem do neděle 28.3. na info@medovinarna.cz. Pokud budou nějaké dotazy přímo na Medovinárnu, zodpovím je až na konci streamu.

Přidejte si sledování našeho YouTube medovinového kanálu a VIDEO NAJDETE ZDE. Pokud by došlo k nějaké změně, najdete platný odkaz na stream v den vysílání na stránce na konci toho newsletteru, na Facebook události nebo na úvodní stránce www.medovinarna.cz a samozřejmě na našem YouTube kanálu.

Na stream si můžete nachystat některou ze 14 druhů medovin z Medovinařství Dvořák anebo úplně všechny ve výhodné kolekci. Objednejte na našem e-shopu nejpozději 25.3. dopoledne.

Velikonoční medovina

Nová edice speciální řady je kvašená tokajskými kvasinkami a obsahuje více alkoholu, než bylo obvyklé u ostatních druhů. Opět jde o medovinu s jemnou kombinací koření, která doplní velikonoční sváteční atmosféru. Detaily o této medovině se dozvíte během streamu 29.3. Předobjednat si ji můžete již nyní na e-shopu za výhodnější cenu až do neděle.

VIP klub ochutná medoviny z Polska, Litvy ale i Bulharska

Pokud jste se ještě nestali členy VIP klubu degustátorů, tak neopomeňte přihlášení a rezervaci. Na cestě k nám do Česka jsou medoviny z mnoha zemí a bude co koštovat, až nám to povolí. Staňte se členy VIP klubu degustátorů. Degustace bude možná jen v Praze.

FB Soutěž o medovinu

Na Facebooku ve skupině Milujeme medovinu právě soutěžíme. Opravdu nechcete vyhrát medovinu podle vlastního výběru?

Opět toho bylo víc než dost, byť jsem chtěl napsat velmi krátký a stručný newsletter.
Online medovinové vysílání vám ještě připomenu cca za 2 týdny spolu s představením kompletní nové nabídky archívních medovin.


Přeji plno sil a stále dobrou náladu!

Jiří Pouček

Obrázky k článku