Spousta lidí na polský sortiment reaguje trochu opatrně. Nicméně co se týče produkce lokálních výrobců, tak ta je opravdu na velmi vysoké úrovni v Polsku, stejně jako i u nás nebo jinde. Malé rodinné firmy vynikají vysokou kvalitou produktů a služeb, kterou si musí udržet lokální zákazníky. Většina našich dodavatelů nedodává do žádných řetěžců. Váš zájem o polskou medovinu je vynikající a proto jsme se rozhodli zase trochu doplnit nabídku při první příležitosti, která přišla. Kromě oblíbených, a již delší dobu vyprodaných półtoraků Jadwiga a Lubelski, jsme do nabídky zařadili i další trójniaky značky Apis:

Všechny nové medoviny je možné již objednat na e-shopu včetně výhodného setu nejzajímavějších druhů.

Degustace medovin Apis - 18.6.2020

Oproti původně ohlášenému termínu (11.6.) se řízená degustace uskuteční až ve čtvrtek 18.6. od 18:00. Budete tak mít více času si rezervovat večer. V rámci degustace si uděláme exkurzi přes všechny kategorie polské medoviny, tudíž začneme cworniakem a skončíme półtorakem. Bude se jednat o 10-12 druhů medoviny a ochutnáme i 2 další vzorky z Apisu -  bio a chilli medovinu.

Letem světem další novinky

  • Doprodali jsme Hradní medovinu z Medovinařství Dvořák (původně Slanařovi) a je nahrazena světlým Křivoklátským medovým vínem
  • Doskladnili jsme některé druhy Hřebečské medoviny, na kterou jste už opakovaně ptali - v nabídce si vyberete z tradiční, staročeské a bylinné hořké
  • Od příštího týdne bude v prodeji Radomilická medovina, jejíž vzorky u vás na plné čáře uspěly 
  • Také v dalších měsících přidáme i novou Ryzí medovinu z Terezína, kterou nyní můžete ochutnat na prodejně

Letní otevírací doba - pouze čtvrtek

Poslední měsíce byly extrémně náročné a na základě rozložení návštěvnosti prodejny a vzhledem k personálním možnostem podniku, bude od 29.června otevřena kamenná prodejna JEN VE ČTVRTEK od 12:30 do 19:30. Poslední pondělí, kdy bude otevřeno, bude tedy 22.6.! Pevně věřím, že situaci porozumíme, protože je to pro nás aktuálně jediná možná cesta, jak podnik udržet.

Večerní degustace a seznamovačky

Na každý čtvrtek večer připravíme speciální zajímavý program. Dvakrát do měsíce bude speciální řízená degustace medovin, vždy vybereme nějaké zaměření - region, styl apod.

Další čtvrteční termíny budeme pořádat seznamovací setkání pro nezadané, protože medovina rozvolňuje a sbližuje. Spousta lidí v dnešní době nemá tolik příležitostí se seznámit, život ve městě je hektický, je těžké někoho oslovit na ulici, v dopravním prostředku, když skoro všichni koukáme do mobilů a jsme často zcela nepřítomni. První termín tohoto seznamovacího pokusu při medovině na téma turistika pro věkovou skupinu 25-45 let proběhne ve čtvrtek 2.července. Všechny termíny najdete na webu v sekci Akce a degustace.

Expedice e-shop objednávek a příprava na výdejní místa min. 2x týdně

Podle množství objednávek budeme průběžně předávat vaše e-shop objednávky kurýrům, Zásilkovně anebo na nejbližší výdejní místo v Buddha čajovně v Myslíkově ulici. Nemusíte se tedy obávat, že budete čekat celý týden.

Krásné medové dny přeje!
Jiří Pouček

Obrázky k článku