Mnozí dychtíte po novinkách a pro vás po delší odmlce přineseme v průběhu jara a léta spoustu zahraničních novinek. V Česku těch novinek tolik není, ale určitě nějaké zajistíme. Bedlivě sledujeme, co výrobci připravují.

Ochutnávka vzorků z Anglie na klubové degustaci - 1.6.

Další pravidelný klubový degustační večer pro členy Klubu přátel Medovinárny, kdy v předstihu ochutnáte některé novinky, proběhne ve čtvrtek 1. června. Potkáte se s dalšími milovníky medoviny. Tentokrát budeme celý večer věnovat ochutnávce široké škály medovin výrobce Lancashire Mead Company, který je jedním z nejkvalitnějších v Anglii.

Vstupenky na e-shopu zde

Výroční oslava - 7 let Medovinárny - 29.6.

Speciální oslava 7. výročí otevření Medovinárny s ochutnávkami nejrůznějších druhů medovin a specialit doplněná bohatým občerstvením proběhne letos ve čtvrtek 29. června. Tentokrát budete mít unikátní příležitost ochutnat až 2 desítky novinek, zejména z Norska nebo Dánska a na závěr si připijeme medovinovým šampaňským.

Do 21.5. cena 690,- / poté 790,- / na místě 890,-

REZERVACE JE PLATNÁ PO ZAPLACENÍ PŘES E-SHOP

Během léta se můžete těšit na mnohé další zahraniční novinky, které připravujeme, ale budeme vám je dávkovat postupně :)

Výprodej sezónních medovin Loki 

Zbylo nás tu pár krabic Lokiho značky Hidromiel Odín, které expirují ke konci června. Jelikož se pro nás již ve Španělsku kompletují nové čerstvé zásoby dokonce již 4 druhů medovin Hidromiel Odin, tak vám je nabízíme s úplně senzační slevou a tak doufám, že rychle zmizí a uvolní se nám sklad:)

Prostě berte celé kartony!! :) Pokud jste sezónní nízkoalkoholické medoviny (tzv. session mead) ještě nikdy neochutnali, tak vězte, že tyhle jsou úplně ideálně osvěžující do horkých jarní i letních dnů. A zrovna Hidromiel Loki je z nich úplně nejblíbenější! Navíc s novou dodávkou dojde bohužel k navýšení cen o cca 10%.

Obnovujeme sobotní prodeje

Od 13. května budeme mít otevřeno i v sobotu, takže neváhejte zakončit odpočinkový den v Medovinárně.

V Medovinárně nyní většinou potkáte Sáru nebo Honzu, naše nové členy týmu, kteří do sebe valí znalosti o našem širokém sortimentu medovin a ciderů. Šárka převzala naplno roli provozní a sleduje, aby vše klapalo. Já vše řídím na dálku a obstarávám pro vás novinky, degustace a řeším velkoobchod. Na přání je samozřejmě možné objednat si řízenou degustaci přímo se mnou.

Krásné jaro s vůní nektarodárných květů 

přeje

Jiří Pouček
Hlavní Medovinárník

Obrázky k článku