Během svátků jsem si pročítal vaše krásná hodnocení na našem e-shopu i Heurece a byl jsem z nich opravdu neskutečně potěšen. Cítil jsem to jako velkou odměnu za naši práci a moc si toho vážím. Až na pár zádrhelů (jako že nám třeba v depu Zásilkovny vypili medovinu:D, nebo jsme zaměnili lahve v objednávce či se opakovaně zatoulaly zásilky na stejnou adresu) se stovky objednávek podařilo v předvánočním šílenství doručit bez problémů. I přes prostorová omezení kamenné prodejny jsme doufám všem dokázali vybrat nejvhodnější medový dárek. 

Medovinové "šampaňské" - doprodej

Na Silvestra nás poprvé (odkdy?) nečekají žádné bujaré oslavy. Ale jedna lahev šumivé medoviny je pro dva akorát. Máte jedinečnou šanci do 3.1.2021 zakoupit za nejvýhodnější ceny poslední lahve ze Slovinska. Šumivá medovina je druhotně v lahvi kvašená medovina a výroba touto náročnou tradiční metodou trvá několik let. Nejdříve je potřeba nechat vyzrát medovinu a poté se lahev naočkokuje dalšími speciálními kvasinkami znovu. My pro vás máme jedinečné medovinové šampaňské ze Slovinska z medovinařství Jere (#1 v roce 2018), Semiška Penina nebo archívní od France Odera.

Potřebujeme uvolnit sklad, abych hned jak se situace rozvolní, zajel do Slovinska pro nové zásoby šampaňského, ale i kaštanových a dalších skvělých medovin.

Stream o medovině

V úterý 29.12. večer od 18:00 sledujte online včelařský stream o medovině s výrobcem Jaroslavem Lstibůrkem. Můžete se dozvědět velmi informace o medovině a její výrobě. Odkaz bude na titulní straně webu www.medovinarna.cz

Otevírací doba mezi svátky

Vyčkával jsem zveřejnění všech opatření a vyhlašujeme otevírací dobu následující dny takto

  • pondělí 28.12. 13:00-18:00
  • úterý 29.12. 13:00-18:00
  • středa 30.12. 13:00-18:00
  • 31.12.-3.1. zavřeno
  • poté pravděpodobně pojedeme opět v „nouzovém“ režimu s otevírací dobou pouze pondělí + čtvrtek, ale vše upřesníme dle aktuálního vývoje situace koncem příštího týdne.

Pevně věřím, že se příští rok už budeme postupně vracet do „normálnějších“ kolejí. Připijme si společně. Přeji vám hodně zdraví, spoustu síly na překonání všech nesnází této doby, nadšení, pozitivní energii. Medovina bude vždy vidět na konci tunelu.. :)

Jiří Pouček

P.S. v rámci bilancování budu rád za vše postřehy, co můžeme zlepšit, co vám třeba chybí v nabídce a tak.. děkuji:)

Obrázky k článku