Již zítra ve čtvrtek 3.října od 13 do 20hodin můžete přijít na 1+1 zdarma medovinové mojito a zakončíme tím letošní léto. Od této chvíle už začíná být počasí spíše na ohřívanou medovinu.

Pijeme kolu. U šestibokého stolu.

Novinkou v naší nabídce, a máme ji zatím jen my v ČR, je medová cola Mellos. Je to upřímně bomba, žádný cukr, jen med 10% a bylinky. Musíte ji ochutnat. Osobně jsem se na ni za první týden stal skoro závislý:) Takže medové limonády Mellos máme už v 7 variantách a nyní si v eshopu objednáte 6+1 zdarma.

Nový výrobce - Medovina Včelsta z Března

Nedávno jsem navštívil manžele Staňkovi v Březnu u Chomutova a koštoval medový burčák i medovinky v jejich úžasném sklepě. Mám pro vás nyní v nabídce medovinu přírodní, kořeněnou a ovocnou (směs zahradního ovoce). Jsou vyráběné studenou cestou a tedy v prvotřídní kvalitě a navíc dozrávané 1-3 roky v akátovém sudu. V prodeji jsou zatím jen na prodejně. Přijďte zítra koštnout variantu přírodní i ovocnou.

Nejlepší medovina světa opět na Slovensku

Už potřetí píši tento stejný nadpis, ale je to opět zaslouženě. Klasická medovina od Včelco je nyní na 2 roky držitelkou titulu Nejlepší medovina světa. Myslím, že ji skoro všichni dobře znáte, ale kdyby ne, tak pro vás určitě bude nejbližší dobu nachystaná v chladící vitríně a nebude chybět v žádném degustačním setu.

Krásné dny a budu se těšit na setkání s Vámi, nyní úterý-čtvrtek osobně jen já!

Jiří Pouček
hlavní medovinárník

Obrázky k článku