Víte, co je medovina, jak se vyrábí a jak se správně servíruje?
Víte, jaký zásadní rozdíl je mezi českou a slovenskou medovinou?

Přečtěte si novou elektronickou publikaci. Teď už budete vědět, co pijete a věřím, že příště již budete hledat jen tu nejlepší medovinu.

Zároveň získáte i jedinečné srovnání přes 200 druhů medovin na trhu, které zpřístupňuji jen čtenářům eBooku.

STÁHNOUT E-BOOK ZDARMA (formát PDF - 9MB)

Sbírka pro otevření muzea se chýlí ke konci !

Na crowdfundingovém portálu hithit se chýlí ke konci veřejnou sbírku, která měla pomoct otevřít jedinečné prostory o medovině, které by skloubily její historii a současnost - vytvořit expozici a prodejnu s ochutnávkovým prostorem. Kampaň běží již 40 dnů a přispělo nám cca 50 lidí. Bohužel se podařilo zatím vybrat jen zlomek cílové částky.

Pokud chcete, aby u nás jako mezi prvními na světě vzniklo Muzeum medoviny podle navrženého konceptu, PŘISPĚJTE PROSÍM JEŠTĚ DNES!

SDÍLEJTE!  

Jako odměnu za váš příspěvek získáte vouchery na:

  • speciální ochutnávky
  • míchané drinky s medovinou
  • exkurzi do medovinařství
  • archivní edice medovin
  • anebo si můžete v našich prostorách uspořádat soukromou či firemní akci s degustací

Pokud se nepodaří částku vybrat, čekají mě těžké chvíle hledání finančních prostředků jinde a muzeum se prozatím neotevře. Situace je o to komplikovanejší, že prostory již mám pronajaté a probíhají úpravy interiérů nutných pro schválení provozu Muzea. Dálší práce a vybavení interiérů a prodejny se ale bude muset nejspíš zastavit.

Ikdyž zbývá posledních 5 dní, věřím, že vám záleží na propagaci a prezentaci našich českých tradic a podpoře poctivých malo výrobců medoviny. Věřím, že vás láká ochutnat desítky až stovky druhů medovin a budete rádi, když v Praze vznikne místo, kde budete moct na jednom místě každý den po celý rok:

  • ochutnat a nakoupit ty nejlepší medoviny
  • nakoupit zdravé medy z čisté přírody od poctivých českých včelařů
  • ochutnat medové nápoje, které vám jinde nenamíchají
  • nakoupit další medové výrobky - medové pomazánky, propolisové masti, tinktury, medovou kosmetiku a mnohé další zdravé výrobky z medu

Těším se, že vás budu moct přivítat v novém obchodě, provést vás expozicí a nabídnout vám ty nejlepší medoviny, proto: PŘISPĚJTE! SDÍLEJTE!

S pozdravem

Jiří Pouček

Obrázky k článku