Medovinárna bez ochutnávek je poslední týdny trochu smutná, ale my se snažíme dělat vše, abysme prodejnu udrželi. Poptávka po medovině je od jara do začátku podzimu obecně nižší, což se ukázalo hned po Velikonocích. Navíc se nekonají žádné akce a vůbec není jisté, zda se letos rozběhnou nějaké festivaly. Každým rokem jsme letní sezónu ekonomicky zvládali díky vyšším návštěvám zahraničních milovníků medoviny. Proto jistě rozumíte tomu, že nemůžeme mít otevřeno každý den. 2 dny v týdnu je již nyní na hranici možností, co pro vás můžeme zajistit.

Doskladňujeme polské medoviny z Pasieky Jaros včetně novinky

Do nabídky přidáváme Trójniak Herbowy - bylinnou medovinu s jemným přídavkem ovoce, dostupnou pouze v keramické lahvi. Současně doplníme zásoby všech variant Półtoraku - medoviny, která kvasí ze základu obsahujícího 2/3 medu a tak je absolutně nejsladší a má navíc nejvyšší obsah alkoholu - 16%. Półtorak z Pasieky Jaros je podle mě úplně nejlepší ze všech, dozrává cca 5 let a je vyráběn studenou cestou. A Maliniaku bude také dost:) Předpokládáme, že zásilka zboží bude k dispozici do konce dubna, ale již nyní můžete na e-shopu objednávat.

Oceněné medoviny se točí nejvíce

Sice máme přes 100 druhů úžasných medovin, ale nejvíce se prodávají ty oceněné ve světových soutěžích. V příštím týdnu tedy opět doplníme zásoby medovin ze Slovenska od firmy Včelco, tedy hlavně Včelovinu a přivezeme vám i medové cidery - Divou včelu a Zakázané ovoce. Opět již můžete objednávat.

Na konci měsíce dubna bude také k dispozici kompletní nabídka Vorlíčkova včelařství, které si u vás získává stále větší obliby. Těšte se na novou Claru barrique a višňovou Monique! Jelikož o Monique je vždy obrovský zájem, tak jsem spustil předobjednávky na e-shopu již nyní za výhodnější cenu a to až do 30.4.2020.

Pondělní dopolední otevírací doba a následné rozvozy po Praze

Jelikož nejvíce e-shop objednávek zadáváte během víkendu, tak jsme se rozhodli zachovat otevírací dobu v pondělí, ale ve zcela jiném režimu. Nově bude otevřeno dopoledne od 9 do 12 hodin, kdy budu současně kompletovat a expedovat zásilky z e-shopu.

Po víkendu začneme na zkoušku s vlastními rozvozy medoviny po Praze - budou zdarma pro objednávky nad 1.500,- / jinak 120,-Kč. První rozvoz bude hned zítra v pondělí 20.4. v poledne. Při předání se mě osobně můžete zeptat na cokoliv, co vás zajímá o medovině a vaší zásilce. Takový servis vám obyčejný kurýr nepodá. Blízké okolí Prahy po předchozí domluvě.

Aktuální otevírací doba prodejny

PONDĚLÍ 9:00-12:00 (nově tedy dopolední prodej)

ČTVRTEK 13:00-18:00

Pro expedici kurýrem mimo Prahu je nutné zadat objednávku do pondělí 9:00 anebo do čtvrtka 12:00. Zboží musí být skladem, pokud má být bez zdržení expedováno.

Podpořte nás nákupem voucherů na léto

Budeme moc rádi, pokud si na léto předplatíte některé drinky. Je pro nás existenčně důležité právě tyto týdny, než se rozběhne bar, udržet prodeje. Vybírat můžete s těchto variant:

Platnost voucherů je 1 rok.

A v pátek 26. června oslavíme 4. roky Medovinárny.

Moc děkuji a přeji i vám všem hodně energie k překonání těchto nelehkých dnů.

Krásný zbytek neděle a úspěšný týden Vám přeje Jiří Pouček.

Obrázky k článku