Pokud máte narozeniny +- 2 dny tolerance :) a přijdete se svoji drahou polovičkou nebo se svými přáteli oslavit k nám a zakoupíte si "medovinové šampaňské", tak dostanete jako speciální pozornost džbánek stáčené medoviny 2,5dl ZDARMA. To platí pro všechny druhy, které budou aktuálně v nabídce. Budeme totiž velice potěšeni, když oslavíte své narozeniny právě u nás! V běžné denní nabídce šumivé medoviny máme zařazenu polosuchou Medeju z výrobny sektů Semiška penina z jižního Slovinska. Rádi rádi vám ale vychladíme jakékoliv jiné medové bublinky z nabídky. Ovšem napište nám 1 den předem a také doporučujeme učinit rezervaci na webu, zejména pokud přijdete ve větší partě.

Slovinské medoviny společně ochutnány

Včera jsme s Klubaři koštovali více než desítku slovinských medovin a z toho 4 medovinová šampáňa. Snad jen u jednoho (a to neoficiálního) vzorku bych řekl, že se moc nevydařil, jinak musím říct, že opravdu Slovinsko umí a mám pocit, že tam pro zásoby budu jezdit častěji. Nejlépe hodnocené byly vzorky od France Odera, který rozjížděl profesionální výrobu medovin ve Slovinsku a jako první testoval výrobu šumivé medoviny. Jeho důsledná poctivá práce se prostě zhodnotila maximálně. Neváhejte s objednávkou, protože začínají chodit i náš e-shop a skladové zásoby se tenčí.

Na závěr bych vás chtěl nalákat na konferenci výrobců medovin a festival piva a medoviny, který proběhne 9.-10. listopadu v Poznani v Polsku. A v neposlední řadě ještě aktuální pozvánku na Noční Medokvas ve výrobně fimy Včelco (Včelovina) na Slovensku, který proběhne již tuto sobotu večer. Na oboje akce se chystám, můžeme se tam potkat.

Buďte zdrávi a těším se na setkání s Vámi!

Jiří Pouček

P.S. pokud máte nějaké konkrétní přání na polské medoviny od výrobců Apis a Pasieka Jaros, napište - budeme příští týden objednávat! dwojniaky, poltoraky.. atd.