Je to skvělé, je to už 2 roky, co jsme se usídlili v téměř neznámé ulici Na Zderaze v centru Prahy. Nikdo z nás zakladatelů úplně nevěděl, zda tento koncept bude fungovat. Zda se udržíme. Zda se jako první medovinová prodejna prosadíme. Ale podařilo se. Od počátku jsme více než zdvojnásobili naši nabídku produktů. Nyní máme přes 100 druhů medovin a přes 50 dalších produktů. Přijíždějí k nám turisté z celého světa, ze sousedních zemí, z celé Evropy, z USA, Kanady, Argentiny, ale byli tu ochutnávači medoviny z Japonska, Jižní Korei, JARu, Izraele, Austrálie a mnoha mnoha dalších zemí, kde o nás už vědí:)

Oslava v pátek 29. a sobotu 30.6. !

Pojďte to s námi oslavit a užít si pěkný večer s opravdovými specialitami. Do degustačního setu zařadíme opravdu ty nejlepší medoviny a bude snad i medovinový burčák a k zakousnutí čerstvý plástečkový med. V sobotu navečer proběhne navíc degustace přímo s p. Bartošem, který nám přiveze ukázat svoji medaili z MazerCupu a povypráví o své výrobě a budete moct jeho medovinu i zakoupit.

Akce bude 2 denní (pátek+sobota), aby pražští mohli odjet na víkend, a zase naopak mimopražství mohli přijet v sobotu a v klidu s námi koštovat.

Na webu i na FB máme tedy akci vypsanou samostatně.   

  • páteční oslava 15-22h (web, FB)
  • sobotní oslava 15-21h (web, FB)

Jestli máte sociální sítění, tak novinky k akci sledujte na FB Medovinárna anebo případně i na Instagramu @medovinarna_meadmuseum. Určitě se přihlašte, ať víme, kolik vás přijde. 
Pozvěte samozřejmě i své přátele!

Neděle 10.6. - trocha turistiky a sportu zakončená exkurzemi u výrobců

Tuto neděli brzo ráno (určitě před 7h) vyrazím z Prahy směr Rozvadov a podle počasí buď vezmu brusle a zasportuji v Německu na úžasné inline stezce mezi městy Vohenstrauß a Neustadt (26km) anebo strávím do odpoledne čas v hlubokých lesích na českoněmeckém pohraničí. Po cestě zpět se večer zastavím u pana Svítka (Medovina z Podhradí) a poté v Pasečnici u Domažlic u p. Lstibůrka (Medovina z Českého lesa).

Pro 3-4 osoby je možné se přidat. Mohu vás též vysadit v okolí Přimdy a vrátit se pak odpoledne pro vás. Nad Přimdou je krásný hrad, nejstarší kamenný v Čechách. Ale můžete vyrazit kamkoliv, je tam prostě krásně všemi směry.

V Přimdě bude možné asi naposledy zakoupit Medovinu z Podhradí, jejíž výroba je již bohužel ukončena. U pana Lstibůrka zase ochutnáme téměř vyčeřenou medovinu z květového medu. Návrat do Prahy až kolem 21-22h, abysme se vyhnuli největšímu provozu.

Pokud byste měli zájem přidat se, napište mi co nejdříve na info@muzeummedoviny.cz

Hledáme prodavačku na prodejnu na HPP

Pokud máte zájem u nás pracovat anebo o někom víte, napište nám. Popis pozice v inzerátu zde. Hledáme kohokoliv i na výpomoct během vybraných akcí na prodejně či na stánku.

A v horkých dnech nezapomeňte dodržovat pitný režim a proto mějte vždy alespoň jednu vychlazenou medovinu v lednici!

Zdraví
Jiří Pouček

P.S. ohodnoťte nás prosím na FB, Instagramu, TripAdvisoru, Google mapách apod. Hledejte Medoviny, Muzeum medoviny či Mead museum.