Ve čtvrtek 8. prosince od 18:00 proběhne první speciální degustace medoviny, na kterou jsme pozvali výrobce medoviny Tomka, aby nám představil svoji medovinu a její zajímavý příběh. Komerční výroba medovin byla na Slovensku obnovena hned po revoluci a Karol Tomka byl první slovenský výrobce, který se přihlásil k tradiční výrobě medovin. Výroba medoviny začala ale o mnoho let dříve. Celý příběh se dozvíte od Bronislava Tomky, který pokračuje v odkazu svého otce. Nebude chybět ochutnávka některých archívních vzorků.

Máme ještě několik volných míst. Nenechte si proto ujít tuto příležitost. Krom slovenské medoviny Tomka ochutnáte i další slovenské medoviny.

Více o degustaci najdete zde. Prosím rezervujte si místo.

Co je nového na prodejně?

Máme několik nových vzorků medovin na ochutnání i v prodeji, některé další jsou na cestě, kupříkladu nová barrique medovina z Topolčianek, Grand Reserva ze Smolenice, ale zařadíme nově do nabídky i medové pivo, které Vám zachutnalo. Více se dozvíte za několik dní v samostatném newsletteru.

Pokud Vám stále chybí nějaké dárky na Vánoce? Četli jste náš článek o tom, jakou medovinu vybrat

Při objednání přes e-shop doporučujeme vložit objednávku nejpozději v pondělí 19.12., aby mohla být včas odeslána a doručena.

Těšíme na Vás ve čtvrtek s panem Tomkou anebo jiný den..