Přeji krásnou neděli! Připravujeme pro Vás ty nejlepší a nejkvalitnější medové dárky a Vy na ně čekáte. Věřím, že se ještě do konce roku určitě potkáme v Medovinárně. Pro Vánoce 2019 jsme vám totiž nachystali opět zcela unikátní a nejširší nabídku na trhu.

Rozšiřujeme prodej po kartonech - přes 20 druhů medovin

Máte svoji oblíbenou medovinu a nevystačíte si s jednou nebo dvěma lahvemi? Chcete nadělit stejnou medovinu více lidem, chcete rychle objednat pro firmu?
Aktuálně můžete již 22 druhů medovin zakoupit po kartonech /od 3 do 12 kusů/ za výhodnější cenu a to se vyplatí. Nejdůležitější novinkou prosince 2019 je, že můžete nyní takto nakoupit i šumivé medoviny (chcete-li medovinové šampaňské), které jsou opravdu tradičně vyráběné druhotným kvašením v lahvi.

Limitovaná nabídka: šumivé medoviny po 3-6kusech pouze v tomto týdnu od 2. do 8. prosince za ještě výhodnější ceny až -20%. Tak v klidu vyřešte medový přípitek na Silvestra v předstihu.

Medovina v kanystrech a bag-in-boxech

Pro větší akce a zejména pro ohřívání neustále pracujeme na rozmanitosti nabídky a nyní pro Vás máme 2 druhy medoviny v baginboxech (Staročeskou Original a Přibyslavskou luční) a v kanystrech si můžete vybrat z Prešporské, Včelco klasické nebo rybízové, 4 druhy od Apimedu, Hřebečské medoviny, Medovinu z Podhradí, Tekovskou Metheglin a opět oblíbenou Staročeskou Original. K tomu na prodejně stáčíme i Babákovskou květovou Original.

Tématické kolekce medovin

V rámci několika degustačních akcí jsme sestavovali kolekce vybraných medovin a mnohé z nich jsou nyní opět dostupné na e-shopu. Proč zvolit kolekci? Nakombinujeme vám balík těch nejlepších medovin a ušetříte čas hledáním a porovnáváním produktů. Uspořádáte si degustaci medovin přímo doma.

Nové medoviny z Česka i Polska a voňavé medovníčky

Kromě toho, že jsme v minulém týdnu naskladnili opět Medovinu z Podhradí ve 3 variantách od Ludvíka Svítka, máme nově i Javorové medové víno od Jaroslava Lstibůrka a nové zboží od Klátu.

Avšak troufám si tvrdit, že určitě nejvíce čekáte na medoviny z Polska. Ano, miódy pitné od czworniaků po półtoraky se budou příští týden vydávat na cestu do Prahy. Kromě již prověřené Pasieky Jaros ale bude v nabídce téměř 20 nových druhů polských medovin od dalších 2 výrobců - Apis a Imbiorowicz! Ano, to číslo se možná zdá úplně šílené, sám ani nemám jasno, kde zboží na prodejně vystavíme:) Ohlasy má u Vás polská medoviny ale velmi pozitivní, takže vaše přání splníme! V příštím e-mailu tedy bude informace o předvánočním týdnu Polské medoviny a speciální degustaci.

V pátek jsme také převzali několik variant medových koláčků (medovníčků) ze Slovenska, které chutnají úplně všem. Tak si pro ně zajděte na prodejnu, než je sníme. Nedá se jim vážně odolat!

Nenaleťte o vánočních trzích na horký cukr s aromaty. Mandlová medovina .. pomóóć...

Vánoční trhy startují a horká medovina na nich zahřeje, ale.. Pokud si budete dávat někde na trzích medovinu, rozhodně dávejte přednost vlastním stánkům výrobců, před velkostánkaři. Při koupi lahve se na etiketě dočtete složení. Ale snahou mnohých stánkařů je primárně vydělat, takže lejí do várnic tu nejlevnější medovinu, která se dá sehnat. Znalost mezi lidmi o tom, jak se tradiční medovina má vyrábět a z čeho, je stále mizivá, pod 1%, takže to bohužel dobře funguje. Pojďte to spolu s námi měnit a předejte tyto informace lidem kolem vás, přátelům, kolegům. Děkujeme!

Užijte si pohody začínající zimy a nepodceňujte kalíšek horké medoviny na zahřátí:)

Jiří Pouček
Medovinárna

Obrázky k článku