Medovinka Dr. Bojda Bylinková

JANKAR PROFI, s.r.o.

CZ2902 (MEDOVINA)

Hořko-sladká chuť originální, bylinkové a za studena vyráběné medoviny výjimečně vhodná ke zklidnění zažívání jako digestivum.

metheglin
bylinná
0,500 l
13,5 %
za studena

Podrobnosti

Více než 1 milión květů musely včely navštívit, aby vznikla tato láhev čistého přírodního medového vína s výjimečnou medově bylinkovou chutí a vůní. Medovinka je vyráběná z nejlepších druhů českých medů spec. technologií řízeného kvašení bez tepelných zátěží, takže si med uchovává své přirozené léčivé účinky.  Obsahuje vitamíny, minerální látky, enzymy, propolis a výtažky z bylin, které ve spojení s medovým vínem vytváří chuťový unikát, jenž je ceněn pro svou vyváženou sladko-hořkou chuť. Tento nápoj lze s úspěchem použít i na zklidnění trávícího traktu jako digestivum nebo jako součást míchaných nápojů a koktejlů.

Složení: voda, včelí med, směs bylin, propolis.

Produkt neobsahuje syntetická barviva, příchutě, konzervanty, chuťové modifikátory či aromaty. Není dolihován, je bez přídavků řepného cukru.

Výrobce je držitelem  hlavní veletržní ceny "Zlatá Salima" za výrobu medových vín. Jedná se o jednu z nejprestižnějších cen udělovaných ve střední Evropě v oblasti potravinářství.

Stručně o výrobci

Včelařství a výrobce medovin a sirupů značky Dr.Bojda. Medy pochází s oblasti kolem Čeladné, výroba medoviny je umístěna v Hulíně.

Podrobnosti o výrobci: JANKAR PROFI, s.r.o.

 • Cena v e-shopu 140,00 Kč
 • Možnosti dopravy

  • Osobní odběr na prodejně - zdarma
  • Zaslání kurýrem po ČR na vaši adresu - 160,- Kč (při objednávce nad 2.000,- poštovné zdarma)
  • Zaslání kurýrem do SR na vaši adresu - 250,- Kč
  • Zaslání do jiné země EU přes anglický e-shop

  Způsob platby

  Předem bankovním převodem / Hotově / Kartou (pouze na prodejně) / Dobírka

  Kompletní Dodací podmínky
 •  

  Prosíme, pro objednávání zboží využívejte náš NOVÝ E-SHOP: https://eshop.medovinarna.cz, který nově umožňuje i platbu kartou online a další funkce.

   

   

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...