Podrobnosti

Více než 1 milión květů musely včely navštívit, aby vznikla tato láhev čistého přírodního nesladkého vína medového vína s mimořádnou chutí a vůní.
Tato medovina se vyrábí z nejlepších druhů českých medů spec. technologií řízeného kvašení bez tepelných zátěží, takže si med uchovává své přirozené léčivé účinky.
Obsahuje vitamíny, minerální látky, enzymy, propolis a antioxidanty.

Provedení Original Brut je raritou na evropském trhu. Jedná se o nesladké medové víno, ve kterém je téměř všechen med vykvašen na alkohol. Zanechá nezapomenutelný originální chuťový vjem, jenž je ceněn gurmány a vyznavači netradičních nápojů, je však vhodné pro každého kdo hledá něco nového. Své oblíbence si tento vyjímečný druh medového vína našel i mezi početnými řadami diabetiků, pro které představuje asi jedinou bezpečnou formu kontaktu s medem. Tento nápoj lze s úspěchem doporučit takovým zákazníkům, kteří nemají v oblibě sladké nápoje, lze použít i jako součást míchaných nápojů a koktejlů.

Složení: voda, vybrané druhy medu, propolis

Stručně o výrobci

Včelařství a výrobce medovin a sirupů značky Dr.Bojda. Medy pochází s oblasti kolem Čeladné, výroba medoviny je umístěna v Hulíně.

Podrobnosti o výrobci: Dr. Bojda