Podrobnosti

Více než 1 milión květů musely včely navštívit, aby vznikla tato láhev čistého přírodního medového vína s výjimečnou typicky medovitou chutí a vůní. Medovinka je vyráběná z nejlepších druhů českých medů spec. technologií řízeného kvašení za studena. Obsahuje vitamíny, minerální látky, enzymy, propolis a antioxidanty. Konzumace této medoviny na rozdíl od vína nezpůsobuje překyselení žaludku, proto se hodí i pro osoby s citlivým zažíváním. Pijeme ji za studena s plátkem citrónu na osvěžení, lze i svařit s kořením pro zahřátí. Produkt neobsahuje syntetická barviva, příchutě, konzervanty, dochucovadla ani aromaty. Není dolihován, je bez přídavků řepného cukru. Doprodej skladu. Starší šarže s lehkou usazeninou na dně, avšak chuťově vynikající.

Ocenění v soutěžích

Medovinka získala hlavní veletržní cenu "Zlatá Salima" která patří mezi nejprestižnější ocenění udělované v oblasti potravinářství ve střední Evropě a ceny "Trendy2006"

Stručně o výrobci

Včelařství a výrobce medovin a sirupů značky Dr.Bojda. Medy pochází s oblasti kolem Čeladné, výroba medoviny je umístěna v Hulíně.

Podrobnosti o výrobci: Dr. Bojda