Medovinárna má zatím stále otevřeno, ale jen v pondělí a ve čtvrtek. Mimořádně budeme mít otevřeno i ve středu 8.6. po obědě. Po Velikonocích může přijít osobně pro medovinu až ve čtvrek 16.4. Jak moc bude v 2. polovině dubna pro nás ekonomické udržovat prodejní dobu a zda se nepřesuneme úplně do online, to se teprve vyjasní.

Když nemůžeme ochutnávat, vybíráme očima

Ale to u medoviny, ale obecně u pití a jídla úplně dobře nefunguje. Ochutnávka je prostě nejvíc. U nás se za těch pár týdnů v prodejích významně obměnily nejvíce prodávané položky. Námi osobně předaný příběh ke každé lahvi a výrobci asi funguje daleko více, než jakékoliv popisky na e-shopu. Ale i na nich postupně pracujeme...

Zastavte se ale na prodejně, pokud budete poblíž. Celý týden až do Velikonoc nabízím 7% slevu pro členy Klubu přátel při nákupu na prodejně.

Pár novinek a tipů

  • Sváteční medovinu z Medovinařství Dvořák máme nyní s velikonoční etiketou (aktuálně již poslední kusy) a můžete si ji koupit i ve speciálním setu
  • Doskladnili jsme bylinnou (bezovou) medovinu a cyser z Hrádeckého medu
  • Stále máme skladem limitovky od Plevy - pohankovou, meruňkovou (mladou), červenorybízovou (#1 2019 Polsko) a jostovou a na e-shopu je speciální sekce pro limitované řady

Pokračuje výprodej kanystrů a bag in boxů

Jedná se o zásoby, které jsme tu měli připravené na velké akce. Ty se ale teď nekonají. Nabízíme doprodej kanystrů a bag-in-boxů ze Včelařství Sláma, Apifarmu, Medovinu z Podhradí, Tekovskou medovina i Trenčianskou.. vynikající ceny za kvalitní medovinu platí až do Velikonoc! Celou nabídku najdete přehledně v sekci Akce.

Medovina do Velikonoc kurýrem

Pokud chcete mít svoji medovinu nebo další produkty z naší nabídky doma po celé ČR, je nutné vložit objednávku přes e-shop nejpozději do středy 8. dubna 12:00. Zásilku dostanete ve čtvrtek, na Velký Pátek se už nedoručuje. Samozřejmě budu rád, když ji odešlete o něco dříve, abych tu pak nelezl doslova po stropě. V jednu hodinu mi tu nekompromisně ťuká na dveře kurýr... :)

Každý, kdo objedná nad 3.000 Kč, dostane zdarma ošatku s medovníčky - do vyprodání zásob.

Odpočívejte, nabírejte síly a spolu to dáme!

Udělám úplné maximum pro vaši spokojenost s naším podnikem.

 

Jiří Pouček

 

PS. nejdůležitější záchytný bod současné karantény je Oslava 4 let Medovinárny, která proběhne v pátek 26.6. od 16 do 22 hodin. Zapište si včas tlustou fixou do kalendáře. Rezervace míst a platba na webu. Pokud by v té době byla nějakým způsobem stále omezena přímá konzumace, budete moct vaše zaplacené vstupné rozpustit do zvýhodněného nákupu medovin s sebou domů nebo převézt na další vouchery.

Obrázky k článku