Za poslední měsíce, kdy se klubové degustace nepořádaly, jsme nasbírali celkem hodně nových medovin a je tu pro vás další příležitost je společně ochutnat. Poté vybereme, co zařadíme do stálé nabídky. Nejbližší klubová degustace s novinkami ale proběhne až ve čtvrtek 5. října. Už nyní se však můžete přihlašovat. Kromě několika českých a slovenských medovin ochutnáte exkluzivně i bulharskou medovinu. A pokud vám zachutná stejně tak dobře jako mě, tak ji pro vás určitě zajistíme.

Degustační soutěž "naslepo" ve středu 13.9.

Poznáte nejznámější medoviny z naší nabídky podle barvy, vůně a chuti? Poznáte rukopisy jednotlivých výrobců a konkrétní druhy? Pojďte si výjimečně zasoutěžit a porovnat své znalosti s ostatními milovníky medovin:)

Tuhle speciální akcičku jsme pořádali naposledy možná už před 5 lety a měla úspěch. Poznáte nejznámější medoviny? Dostanete 10 vzorků medovin, ochutnáte a napíšete svůj tip: výrobce a druh medoviny. Za každý správný tip získáte 1 bod, za správného výrobce 0,5 bodu. Každý výrobce má svůj rukopis, ale ne všechny druhy jsou tolik odlišné od sebe.

Kdo získá nejvíce bodů, obdrží voucher na nákup v ceně vstupného na degustaci + jednu zajímavou medovinu. Kdo získá alespoň 5 bodů, vrátíme mu 50% z ceny vstupného na nákup.

Kdo si troufne? Kdo chce otestovat své chuťové buňky a paměť.

Rezervujte si místo na e-shopu!

Nové slevy pro členy Klubu přátel Medovinárny v kamenné prodejně

Jelikož vás jednak chceme motivovat k větším nákupům, ale jako poděkování těm, kteří již větší nákupy medovin nebo ciderů běžně realizují, tak jsme vám nachystali nové objemové slevy.

  • Základní sleva 5% pro držitele kartičky člena Klubu přátel
  • Při nákupu nad 1 500,- Kč sleva 7%
  • Při nákupu nad 3 000,- Kč sleva 9%

Pro získání slevy je nutné mít kartičku fyzicky s sebou nebo nafocenou v telefonu.

Slavnost cideru o víkendu 16. a 17.9. v Praze

Máte rádi cider? Na Slavnosti Cideru o víkendu 16. a 17. září jich ochutnáte více než sto druhů. A pokud cider znáte jen jako alko limču plnou éček, budete příjemně překvapení.

Těšíme se Vaši návštěvu!

Jiří Pouček
Hlavní medovinárník

Obrázky k článku