Přichází doba, kdy bude potřeba podpořit hlavně malé výrobce, obchodníky a živnostníky, oproti nadnárodním řetěžcům a korporacím. My v Medovinárně jsme na tom o něco lépe oproti všem, kteří museli úplně přerušit činnost a z charakteru služby nemohou prodávat online. Nicméně se i tak propadáme rychle do červených čísel, v kterých nemůžeme být dlouhé týdny, natož měsíce. Nejsem si jist, jestli generování dalších a dalších newsletterů nám zvýší prodeje... Začínám si chvílemi připadat trochu zoufale, co ještě bych mohl vymyslet, aby přišly další objednávky...

Chtěl jsem tím ale hlavně říct, že nejde jen o nás. Osobně teď nakupuji potraviny výhradně u českých farmářů, těch prodejních kanálů mají celkem dost (např. scuk). Také téměř každý den zajdu pro oběd s sebou do nedaleké restaurace, protože chci, aby tam vydržela. Prostě dá se vymyslet spousty nákupů tak, aby na tom někteří další byli lépe. Mnozí živnostníci potřebují uživit sebe, své rodiny a jiný zdroj příjmů prostě nemají.

Kolekce aneb jedna lahev nikdy nestačí

Připravuji pro Vás celý týden další a další kolekce medovin, ale i dalších včelích produktů, rozšiřuji i prodej po kartonech, tak věřím, že toho opět někdo z vás využije a usnadní si nákup:)

Nyní máte doma večer čas si v klidu vychutnat spoustu našich medovin. Znáte všech 10 nejlepších medovin roku 2019? Luční medovinu z této kolekce tu máme sice jen jednu, ale snad již dnes by měla dorazit další zásilka od pana Zeleného z Apifarmu a po víkendu doskladníme i medoviny od Apimedu. Zásob těch nejoblíbenějších medovin pro Vás bude vždycky dost.

Stočeno do PET - doprodej -15%

V PET lahvích o objemu 1 a 2litry můžete přijít koupit trnavskou nebo tmavou lesní medovinu Apimed se slevou 15%. Položky v e-shopu zde.

Nominace na nejoblíbenější medovinu pokračují

Na Facebooku v naší skupině Milujeme medovinu můžete stále nominovat vaší oblíbenou medovinu do ankety a až do této neděle.

Osobní výdej objednávek

Doba výdeje e-shop objednávek je nyní úterý až pátek 13-19h, ale může se opět v dalších dnech změnit, proto se vždy podívejte na naše stránky www.medovinarna.cz! Po objednávce vždy vyčkejte potvrzení, že je připravena k výdeji. Případně zavolejte na 775 633 077. Pokud by se čas výdeje z naší strany musel změnit, dáme samozřejmě každému jednotlivě vědět.

Na e-shopu máme všechny položky. Na e-shopu bohužel nelze z technických důvodů využít členské slevy Klubu, ale některé položky jsou tam již nyní za výhodnější ceny.

Věřím, že to všichni společně zvládneme, buďte hlavně zdrávi !

Jiří Pouček

Obrázky k článku