Jak využít tento měsíc, když se nikam nemůže? Tak třeba prací.. Už delší dobu jsem přemýšlel, jak vám udělat lepší přehled o medovinách, které máte rádi. Dlouho trvalo, než jsem se odhodlal v tom udělat zásadní krok a propojit náš e-shop s původním webem, ve kterém je vytvářena Degustační knížka. Podařilo se!

Degustační knížku najdete na adrese: https://www.medovinarna.cz/degustacniknizka

Co je nového v degustační knížce?

  • přehlednější hodnocení produktů
  • vizuelně vylepšené stránky a přehledy
  • ze seznamu přání se prokliknete přímo na produkt v e-shopu
  • možnost načtení položek z realizovaných objednávek a to včetně kamenné prodejny, pokud nakupujete s členskou kartičkou - teď se to usílí nosit stále s sebou ten oranžový papírek opět více vyplatí
  • import objednávek si poradí i s kolekcemi a sety a uloží z nich jednotlivé položky
  • přidáno velmi rozbustní filtrování sortimentu medovin napříč celosvětovým katalogem

Co tím získáte?

Nyní si budete moct označovat a hodnotit všechny medoviny, které jste u nás zakoupili nebo ochutnali a to mnoho let zpět. Na základě vašeho hodnocení a poznámek pak můžete hledat další podobné medoviny a označovat si, jaké další vás zajímají a chcete zakoupit či ochutnat.

Pár poznámek k propojení na objednávky: vaše registrace v Degustační knížce se musí shodovat s e-mailem u objednávek a registrací do Klubu přátel, jinak nedojde k replikaci položek vašich objednávek do degustační knížky. Do degustační knížky se nepřenášejí žádné osobní údaje, pouze seznam zakoupených produktů. Objednávky na kamenné prodejně se objeví v systému okamžitě. Systém vidí na objednávky ze e-shopu od jeho prehistorické verze roku 2015, na nákupy v kamenné prodejně od března 2019.

Budu se těšit na vaše ohlasy a budu velice rád, když novou Degustační knížku brzy vyzkoušíte a pošlete mi zpětnou vazbu.

Co dalšího plánujeme?

  • sdílení vašeho seznamu přání (může se hodit, když chcete někomu pomoct, co vám má koupit jako dárek při nějaké příležitosti, jako jsou narozeniny nebo vánoce)
  • automatické upozorňování na nové medoviny podobné těm, které jste ochutnali a pozitivně ohodnotili
  • upozorňování na medoviny, které chcete ochutnat, pokud jsou právě zařazeny do ochutnávek na prodejně - teď nemůžeme realizovat ochutnávky, ale v budoucnu se může hodit:)
  • rychlé přidání medovin do degustační knížky z aktuálního seznamu medovin v rámci degustace

Novinka v nabídce

Až od dalekých Beskyd (tedy pro mě Středočecha..) tu máme v prodeji novinku barikovou medovinu s převahou lipového medu ze Včelařství Skorotín, kterou vám velmi doporučuji, protože není tak výrazně sladká jako třeba známé slovenské barrique medoviny a velmi dobře se popíjí. Což může být zrádné:D Nicméně 13,5% alkoholu nic není.. Věřím tomu, že si ji hodně rychle oblíbíte.

V pondělí 29.3. od 19 hodin odvysíláme online stream s Radomírem Dvořákem o jeho skvělé medovině z Křivoklátska. Otevřeno máme stále pondělí a čtvrtek od 13 do 18 hodin.

Medovina nás drží nad vodou!
Jiří Pouček

Obrázky k článku