Původně jsem nový e-shop chtěl spustit už v říjnu, ale nakonec mě to stálo o měsíc více intenzívního klikání a zápasení, abych ho dotáhl do podoby, s kterou jsem nyní celkem spokojen. Přešli jsme z vlastního řešení na "krabicové" a tak nové stránky sice ztratí určitý punc originality, zato vám i nám nabídnou mnohé běžné funkce, jako je třeba platba kartou online, možnost registrace, vyhledávání v produktech. Věřím, že si nový e-shop oblíbíte. Napište ohlasy, jak se vám líbí. Budeme rádi i za připomínky, pokud tam objevíte nějaké chyby.

Co tedy nově e-shop nabízí?

 • možnost platby kartou online, což urychlí vyřešení objednávky
 • rozšíření vyhledávací filtrů a fulltextové vyhledávání v produktech
 • nové rozčlenění na kategorie
 • nové informace o medovinách - důsledně jsme prošli všechny produkty, aktualizovali chybějící popisné údaje a doplnili např. sladkost medovin
 • 130 druhů medovin ze 4 zemí - Česka, Slovenska, Polska a Slovinska

E-shop najdete na adrese: https://eshop.medovinarna.cz/

Následující měsíc vám ještě pošleme pár informačních mailů ke konkrétním produktům, které bychom doporučovali jako nejlepší vánoční dárky.

Přijďte ochutnávat a poradit se s výběrem dárku

Pro členy Klubu přátel medoviny se uskuteční v nejbližší době 2 speciální akce

 • Tento čtvrtek 29.11. ochutnáme nejoblíbenější medoviny roku 2018  - žebříček prodejů v Medovinárně - začínáme od 18h
  Nejedná se o řízenou degustaci, ale možnost dát si během večera za zvýhodněnou cenu 10 vzorků nejlepších medovin. Prostor na vaše dotazy během celého večera, volná diskuze a popíjení. A kdo už teď tuší, jaká je nejprodávanější česká medovina roku 2018 a napíše na e-mail info@muzeummedoviny.cz, tak prvních 5 z vás, kteří se trefí, dostane na akci k ochutnávce nebo při nejbližším nákupu zdarma 2 medovníčky. Tipovat může každý člen klubu jen jednou. A kdybych napověděl, že to naše novinka loňského roku, pomohlo by to? :) Statistika byla provedena z prodeje lahví o objemu nad 250ml.
   
 • V středu 5.12. proběhne Oslava "Medového vína", kdy zapijeme novou vyhlášku týkající se medoviny, která od 1.12.2018 opět dovoluje používat označení medové víno a současně medoviny vylepšené cukrem, lihem, aromaty vyřazuje jako samostatný nápoj mimo "tradiční" medovinu. Proč to tak je, co tomu předcházelo a jak dlouho bude trvat, než se skutečně něco změní, se dozvíte na této akci.
  Ochutnáme nejlepší medoviny vyráběné studenou cestou a to z Česka, z Polska i Slovinska, ať je můžeme srovnat.

V sobotu 1.12. a ve čtvrtek 13.12. proběhnou jediné prosincové řízené degustace.

Na všechny akce se prosím registrujte předem, u mnohých je navíc nově vyžadována platba předem a současně za zvýhodněnou cenu!

V prosinci (do vánoc) rozšiřujeme otevírací dobu prodejny na pondělí - sobotu 12-20h. Nenechávejte však nákupy na poslední týden, nemusí být již vše skladem..

Těším se, že vám naše medoviny zpříjemní následující měsíc a za 4 týdny potěší i vaše blízké!

Jiří Pouček
Medovinárna

P.S. pro případ, že byste měli nějaké rozpracovné objednávky, necháváme starý e-shop žít až do konce roku.

Obrázky k článku