Mnozí milovníci medoviny mají své oblíbené medoviny, ale spousta z vás ráda ochutnává. Poslední dobou máme opravdu hodně novinek od českých i zahraničních výrobců. Mnohokrát se stalo, že někdo z vás nestihl objednat nějakou limitovku, protože je jasné, že málokdo má čas měsíc co měsíc sledovat novinky a číst newslettery. Přemýšleli jsme dlouhé měsíce, jak vám vyjít vstříc a přicházíme s novým Degustačním klubem. Pokud jste z Prahy, máte možnost účastnit se každý měsíc klubových degustací, ale pokud jste více přespolní, novinky jste museli vychytávat včas na e-shopu. Nyní už nemusíte!

Žádná medovinová zajímavost vám již neunikne!

V rámci Degustačního klubu vám nyní nabízíme předplatné medovinových sad, v rámci kterých budete pravidelně dostávat své oblíbené novinky. Můžete si zvolit, kolik kartonů a jak často chcete dostávat. Pro roční předplatitele tu kromě výhodnější ceny máme navíc i možnost určit si, jaké druhy medovin vám nejvíce chutnají a ty budete přednostně dostávat v rozesílkách. Například pokud někdo nemá rád příliš sladké medoviny nebo zase tolik neocení ovocné apod. budeme se vám vždy stažit individuálně vyjít vstříc. Degustační klub má svoji novou webovku: www.degustacniklub.cz, kde najdete veškeré informace k variantám balíčků a podmínky předplatného

Kromě předplatného si můžete vždy objednat i jednorázové zaslání ukázkové Degustační sady pro aktuální měsíc či čtvrtletí, jejíž sestava bude průběžně aktualizována na webu. Chápeme, že mnoho z vás může mít v dnešní stále podivnější době hluboko do kapsy, proto i varianta jednorázového zasílání může být řešení. U každého zákazníka si evidujeme, jaké medoviny obdržel v předchozí rozesílce a znovu tedy nedostane ty samé.

Vaše předplatné bude pro nás motivací zajišťovat vám stále další novinky a v tomto roce se zaměříme zejména na ty zahraniční. Předplatitelům garantujeme, že jim žádná novinka neunikne a pozdržíme ji na skladě do nejbližší rozesílky.

Nejen medovina, ale i cider

V rámci Degustačního klubu zařazujeme i předplatné zaměřené na cidery, opět včetně možnosti jednorázového zaslání aktuální sady.

Potěšil nás obrovský zájem o degustace ciderů, a to i mezi příznivci medoviny. Hned zítra se opakuje degustace anglických ciderů a stále je několik míst volných. Následně již 30. března proběhne další degustace ciderů, kdy se zaměříme na naše české cidery. Představíme zejména novinky, ale připomeneme i některé staronové ve zcela nových šaržích. Rezervujte si místo zavčas na e-shopu.

V průběhu března a dubna také obnovíme medovinové streamy na našem YouTube kanále, kde bychom vám průběžně stručně představovali novinky mezi medovinami a cidery. Minimálně s každou 1/4 letní rozesílkou degustačních sad shrneme a zhodnotíme poslední novinky.

První rozesílání degustačních sad již 14. března

První rozesílka proběhne již za 2 týdny a bude plná novinek. V rámci medovinové sady se podíváme nejen na novinky z Česka, ale i Slovenska a Polska. Potěšit vás na konci zimy může určitě nová zázvorová Včelco medovina anebo první hrušková medovina, kterou máme v nabídce Medovinárny.

Čím dříve objednáte, tím vyšší šanci máte, že chytnete všechny limitované edice. Objednávejte na našem e-shopu pod záložkou Degustační klub.

Týden polské a litevské medoviny 15.-18. března

Poslední měsíce jsme doplnili a velmi obohatili nabídku polských medovin a proto vyhlašujeme speciální týden zaměřený právě na širokou škálu polských medovin. Seznámíme vás se všemi druhy polských medovin od czwórniaku, přes trójniak, dwójniak až po nejsladší nejhutnější półtoraky. Jelikož je tradice polské medoviny v mnohém podobná té litevské a Litva je tak malá země, že v ní medovinu vyrábí jen asi 2 výrobci, budeme vždy degustační akce zaměřené na Polsko doplňovat i tradiční litevskou medovinou.

Po celý týden od 15. do 18. března můžete příjít na speciální ochutnávkový set Polské a litevské medoviny a v úterý 15.3. zahájíme Řízenou degustací (od 18:30).

Další speciální medovinové týdny v dubnu

Na týden od 11.4. pro vás chystáme Týden španělské medoviny a od 25.4. Týden slovinské medoviny. Podrobnosti se ještě dozvíte přibližně za 2 týdny. Výjimečně v dubnu neproběhne klubová degustace 1. čtvrtek v měsíci, ale vynahradíme si ji právě těmito velkými degustačními večery.

Na všechny degustační večery je nutná rezervace místa a platba předem. Na denní ochutnávky v rámci speciálních týdnů můžete přijít i bez rezervace, ale u větších skupinek nad 4 osoby rezervaci doporučujeme.

Chceme spolu s vámi letos pozdvihnout ochutnávání medoviny a cideru zase o něco výše a věřím, že naše aktivity oceníte a skvělé rozmanité medoviny si budete mít šanci častěji vychutnat doma nebo společně s námi v naší Medovinárně.

Jiří Pouček
Hlavní medovinárník
Medovinárna®

P.S. pokud budete mít nějaké dotazy k Degustačnímu klubu, hned napište, zodpovíme nebo informace přidáme na web

Obrázky k článku