Aby to letošní léto bylo ještě lepší než to loňské a ikdyby bylo stejně nesnesitelné vedro, tak vás chceme chladit skvělými originálními drinky. Minulý týden jsme experimentovali a výsledky ihned testovali přímo na zákaznících a proto je vše ověřené a může do nabídkového lístku.

1. novinka - Medovinová ledová tříšť a zahajovací prodejní akce na e-shopu

Až do pátku si můžete přes náš e-shop výhodně nakoupit poukazy na ledové tříště z medoviny. Najdete je v sekci Dárkové poukazy. Nabídka platí opakuji pouze do tohoto pátku 14.6.2019. Můžete si vybrat z varianty klasické nebo druhové medoviny (konkrétně se nám nejvíce osvědčila jako základ z lesního medu).

A proč je ta ledová medovina tak skvělá? Je to tak trochu longdrink, nedá se vyžahnout tak rychle jako třeba mojito. Nejdřív totiž budete brčkem sosat velmi sladkou a výrazně alkoholickou medovinu a to je u kořenitější medoviny opravdu zážitek. Ke konci, když se vám led rozpouští, zase bude dojezd už jemnější a svěžejší a lehčí.

Věřím, že si během léta uděláte cestu k nám pro takové výjimečné osvěžení! :)

A jaké další drinky budou?

Pavlína Ciri vám umí připravit úžasnou ledovou kávu s medovinou. Já nejsem kafový typ, ale rád vám naopak namíchám různé ovocné medovinové drinky s lesní směsí. Ale ještě jedna novinka přijde oficiálně až na naší Oslavě 3 let otevření Medovinárny... Místa se plní, aktuálně máme rezervováno 14 míst z 20. Navíc do zítra si můžete ještě zajistit vstupenku za zvýhodněnou cenu a pak je také možné, že volných míst už moc nezůstane. Během akce se budete moct také podílet na pojmenování nových drinků, vymslet jméno anebo dát hlas jinému nápadu.

Pokud se nemůžete zůčastnit osobně, připijte si s námi u vás doma. Ve dnech 18.-20.6. budete moct zakoupit šumivé medoviny "medovinové šampaňské" od výrobců Gergor Jere a Franc Oder ze Slovinska za výjimečnou cenu pouze 999,- ! Jít do e-shopu.

Přeji krásné dny a dodržujte medovinový pitný režim!

Jiří Pouček

Obrázky k článku