Jak jsem již zmínil v minulém newsletteru, máme již na prodejně přes 100 druhů medovin. To je tak obrovský počet a každý den vidíme na prodejně, že se v té škále barev nemůže medovinový nováček vyznat bez nějakého návodu. Stále aktuální je proto náš loňský článek Jak vybrat medovinu jako dárek, u kterého průběžně aktualizujeme doporučené medoviny pro konkrétní příležitosti a který můžete využít při nákupu přes e-shop. Na prodejně vám samozřejmě rádi poradíme, ale pokud se zrovna sejde více zákazníků, můžete i sami proniknout například do tajů našich chytrých cenovek, kde je uvedena sladkost medoviny, množství alkoholu, zda byla vařená či vyráběná zastudena anebo zda byla vyráběna s přídavkem koření, bylin nebo ovocné šťávy či dozrávala v dubovém sudu.

Co považuji za nejlepší medoviny pro letošní rok?

Neprodávanější a neoblíbenější medoviny jsou tradičně ty vyráběné studenou cestou a jednodruhové

Jaké doporučuji medoviny pro výjimečné příležitosti?

Chuťovky k medovině..

Mlsat můžeme o vánocích hrádecké ořechy v medu, jahody v medu, maliny v medu anebo 6 druhů medutel.

Z hotových balíčků je čerstvou novinkou tohoto týdne dárkový balíček s Tekovskou medovinou s akátovým medem. 

Když nevíte, poukaz je řešením..

Nejlepší způsob, jak zažít skvělý rok s medovinou, je zajistit sobě nebo někomu věnovat degustační knížku, pomocí které koštujete 365 dní za velmi výhodné ceny. Potěšilo mě, že se první knížky již prodaly a první z vás již také přišli na ochutnávku. Knížku si můžete nechat zaslat přes e-shop nebo koupíte přímo na prodejně a ještě jednou připomínám, že do soboty 23.12. je celá 100 vzorková edice za mimořádnou cenu 2.190Kč! (Pak bude cena klasická 2.490Kč) Samozřejmě můžete zakoupit i menší porci vzorků (10, 20, 50) za nižší cenu.

Také můžete věnovat poukaz na nákup v libovolné hodnotě anebo voucher na degustaci. Kromě večerních degustací můžete nyní koupit voucher i na denní 5ti a 10ti vzorkové degustace, které je možné využít úplně kdykoliv.

Pojďme strávit krásné dny s lidmi, které máme rádi, samozřejmě při lahvince té nejlepší medoviny. Medovina potěší, zahřeje, sbližuje a chutná nejvíce ta kvalitní a jedině a pouze z medu!

Jiří Pouček

P.S.I správná odpověď z minulého článku je Medovina Bohemiana původní název klasické (přírodní) medoviny firmy Včelco. My máme ještě pár kusů skořicové, které už nebudou nikdy více.
P.S.II 24.-26.12. bude zavřeno, taktéž 30.12. až 3.1.2018 budeme dělat inventuru.

Obrázky k článku