Podařilo se nám získat opravdu několik kusů mimořádné velmi limitované řady Jedinečné medoviny s arónií od firmy Pleva. Jen nejrychlejší z vás budou mít nyní možnost ji zakoupit. Je úplně výjimečná, vyráběná studenou cestou z květového medu a plodů arónie. Specifická trpká chuť aronie se propsala do chuti velmi výrazně. Při napití úplně chybí pro medovinu typický nájezd sladkosti a rovnou ucítíte neobyčejnou chuť ovoce s tóny natrpklé hořkosti, které medovině dodávají zcela jedinečnou a netradiční chuť. Nejvíce zachutná vychlazená a proto jsem si šel okoštovat ven na jedno z nejkrásnějších míst v Českém krasu - na vyhlídku u sv. Jana. Bude ji možné ochutnat i zítra na prodejně mezi 13 a 18h.

Předprodej vstupenek na výroční oslavu 5 let Medovinárny spuštěn

Abysme jako loni opravdu viděli nějaké jasné světlo na konci tunelu, dali jsme s předstihem do prodeje vstupenky na pátek 25. června 2021, kdy oslavíme během výjimečného večera již 5 let Medovinárny. Vzhledem ke změně uspořádání prostor nabízíme jen 15 míst (nyní volno již pouze 11). V případě, že by uspořádání akce bránilo nějaké omezení nařízením vlády, proběhne oslava v nejbližším možném termínu.

Valentýnské medoviny ubývá..

Speciální valentýnská edice bezové medoviny vás zaujala tak, že za necelý týden jsme prodali polovinu vyrobených lahví. Tak nepropásněte situaci a udělejte své polovičce i sobě radost :)

Výrazné snížení cen polských medovin Apis

Vzhledem k vašim rostoucím nákupům jsme nyní schopni výrazně směrem dolů upravit ceny medovin značky Apis. Ceny jsou sníženy u všech kategorií, nejvýrazněji však u medovin kategorie czwórniak a trójniak. Podívejte se na celý sortiment lahodných polských medovin - máme nyní kompletní nabídku značek Apis a Pasieka Jaros.

Ulov si medovinu! - bude mít pokračování..

Pokud jste četli začátkem týdne výzvu ohledně ztracené lahve medoviny pod hradem Kost, tak její příběh bohužel zůstal neznámý. Nenašla se. Ale vaše reakce mě vedly k myšlence jakési dobrodružné hry pro dospělé:) Jelikož cestuji po naší krásné vlasti celkem intenzivně, tak vám občas nějakou lahvinku schovám a napíši indicie, jak ji nalézt. A nebude už potřeba lano:) Dostanete se za zajímavá místa a když budete rychlí a obratní, odměna bude vaše. Nejbližší informace najdete v příštím newsletteru v polovině února.

Věřím, že během suchého února dáte výjimku kvalitní medovině :) 

Jiří Pouček

Obrázky k článku