Přestože Slováci již 28. říjen jako Den vzniku samostatného Československa neslaví, osobně si myslím, že je tento den jako svátek velmi důležitý. Stejně tak jako 17. listopad. Tentokrát bude paradoxně i větší příležitost a čas si uvědomit souvislosti, když nemůžeme volný den využít k cestě na prodloužený víkend a omezujeme návštěvy známých.

Otevřete si u této příležitosti u vás doma láhev kvalitní medoviny, třeba konkrétně i sváteční medovinu z medovinařství Dvořák. Jedná se o poslední várku medovin původního výrobce p. Slanaře a poslední dostupné lahve. Nyní již mám totiž na stole ke koštu novou sváteční edici, která se bude lahvovat v nejbližší době. Aby se nám nemíchaly, doufám, že se díky následující nabídce podaří sklad rychle uvolnit.

Sváteční medovinu získáte ZDARMA ke každé objednávce nad 2.000,- Kč, kdy pro vás současně platí i poštovné zdarma. Nabídka platí jen do pondělí 26.10. 10:00 a poté budeme zásilky expedovat, abyste je dostali v úterý, ještě před svátkem. V případě osobního vyzvednutí před svátkem je možné pouze v pondělí 26.10. od 11 do 14h. Poté až ve čtvrtek v klasické otevírací době.

Začnete objednávat na našem e-shopu

Při nákupu na e-shopu bohužel nelze z technických důvodů využít vaše klubové kartičky, nicméně tam nabízíme mnohé výhodné nabídky: kolekce či nákup po kartonech.

Bee In Love a Touch of Sun na cestě...

Ovocné novinky od Včelco byly pryč během několika hodin, ale příští týden dostaneme další zásobu medovin ze Slovenska. Vše stále komplikuje zákaz cestovat mezi regiony a celoplošná testování na covid na Slovensku, ale věřím, že se nám během několika týdnů podaří dopravit i zboží od dalších slovenských výrobců. Avizovaná 3. letošní Včelco "bobulka" s názvem Summer Kiss a nová Whiskey Barrel Včelovina se nakonec budou plnit do lahví o něco později, až v listopadu, takže v této plánované dodávce ještě nebudou.

V řešení je na předvánoční dobu i několik nových dodavatelů medovin. Ale kupříkladu od pana Dvořáka z Křivoklátska mám nyní nachlazeno ke koštu dokonce 9 nových druhů medovin! Věřím, že se máte na co těšit.

Současně v listopadu otevřeme starý archív, kde máme neskutečné skvosty, většinou po jednotlivých kusech, např. Včelovinu Grand Reserve 2010, Tradiční medovinu Tomka 2008 anebo Poltorak Gronowy z Pasieky Jaros 2008. Stále rozmýšlím, jak vám je nabídnout... V prosinci pak vyhlásíme žebříček nejoblíbenějších medovin za rok 2020, takže ještě máte 5 týdnů čas s ním pořádně zahývat!

Přeji Vám všem pevné zdraví a hodně energie v této turbulentní době! A krásný sváteční týden!

Jiří Pouček


P.S. případní zájemci o exkurzi za novými výrobci Vysočina-Morava v příštím týdnu, ozvěte se mi.

Obrázky k článku