Reference

Kladné reference a maximální spokojenost zákazníků je naší nejvyšší prioritou

Jsme rádi, že od vás zákazníci odcházejí spokojení. To dokládají kladná hodnocení na sociálních sítích, ale i písemná poděkování:

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělé degustace (nejen) s výrobci medoviny. Vždy odcházím spokojená a těším se na další takové zážitky. Degustace s výrobci medoviny jsou pro mne jedny z nejlákavějších, člověk se tam dozví všemožné zajímavosti ohledně výroby medoviny od konkrétního výrobce, může se zeptat na věci k tématu a uvědomí si, že je to spíš poslání než povolání. Je úžasné, jak výrobci umí krásně o svém díle mluvit, je vidět, že jsou to lidi na správném místě a svému řemeslu nejen rozumí, ale dělají ho s láskou a ne jen pro výdělek, zajímá je kvalita výsledného produktu, však také nejprve testují sami i s příbuzenstvem, tak ta medovina musí být špičková. To se mi líbí, že se podělí i o nějaké ty "veselé historky z natáčení". Všichni výrobci, co jsem zatím v rámci degustací potkala, jsou sympatičtí a milí lidé, kteří poutavě a srozumitelně povídají o všem okolo medoviny, medu a včelaření. Samotná ochutnávka je pak dokonalým doplněním, hlavně medoviny od komentujícího výrobce (s příjemnými exkluzivními bonusy), o kterých se rozpovídají a chuť koštovaného vzorku hned získá další rozměr.. Je to opravdu kulturní zážitek:) Každý si najde (nejednu) svou medovinu, i kdyby byl sebevybíravější a sebeskeptičtější. A hned si ji také může zakoupit, takže batoh s sebou, pro jistotu, na nějaký ten exponát.. Už se těším na další ochutnávku s výrobcem, případně i jen tak, prostě na návštěvu Vašeho skvělého podniku, jelikož je to pohodové místo se zkušenou a příjemnou obsluhou a moc Vám děkuji za to, že je:) 

Eva T.
 

Chtěla bych Vám poděkovat za báječnou organizaci ochutnávky medovin ve Vašem obchodě. Oceňuji bohatý výběr nejrůznějších medovin a hlavně jejich kvalitu, že vybíráte medoviny bez umělých sladidel, aromat a barviv. Medoviny mi moc chutnaly a ráda Váš obchod zase navštívím.
 
Zuzana Kleknerová, převodce nemovitostí bez realitky, www.jaknaprodejbytu.cz

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...