Degustace

Akce a degustace

V naší degustační prodejně můžete každý den ochutnat až 30 různých druhů medovin, jejichž aktuální nabídka je průběžně obměňována.
Jedině u nás můžete prozkoumat rozmanitou škálu vůní a chutí medoviny: od suchých přes polosladké až po typické sladoučké moky, kromě čistě medových (přírodních) vám můžeme nabídnout nejrůznější bylinkové, kořeněné, ale i ovocné medoviny. Každý u nás najde svoji oblíbenou medovinu! Měníme názor lidí na medovinu.

Degustační večery

28.2. 18:00

Řízená degustace tradičních medovin

Zveme Vás na degustační večer v našich nových prostorech, kde ochutnáte ty nejlepší tradičně vyráběné medoviny.

17.3. 17:00

Speciální řízená degustace medovin s výrobcem - Medařství Nová Říše

Tento večer vás čeká klasická řízená degustace medovin, v rámci které představí svoji výrobu Monika Lamper z Medařství Nová Říše. Její medovinu jsme zařadili do nabídky na podzim a získala si velkou oblibu.

Degustace pro firmy a skupiny

Můžete si objednat degustační večer dle vašeho přání pro své přátele, zaměstnance nebo obchodní partnery v naší degustační prodejně nebo v prostorách, na kterých se společně dohodneme a které vám budou vyhovovat. Přijedeme po celé ČR.

Medoviny k ochutnávce jsou podávány chlazené při teplotě cca 10-13°C. Všechny nabízené medoviny jsou nedolihované, bez přidaného cukru, umělých aromat a příchutí. Medoviny od některých českých velkovýrobců proto v naší nabídce nenajdete.

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...