Medovina je skvělý dárek. Medovina potěší a zahřeje. Je to náš tradiční alkoholický nápoj, který díky moderní výrobě dosahuje opravdu mimořádné kvality. S námi můžete svým obchodním partnerům, zaměstancům nebo zákazníkům věnovat medovinu, na kterou běžně nenarazí.

Pro přímé objednání za velkoobchodní ceny vždy využijte náš e-shop a registrujte si velkoobchodní zákaznický profil. Minimální objednávka 3.500,- Kč bez DPH. Individuální ceny Vám můžeme nabídnout při poptávce nad 20.000,- Kč bez DPH. 

Prodej po kartonech

Velkou část medovin vám nabízíme v kartonech za výhodnější VO cenu než při nákupu jednotlivých kusů samostatně. Jedná se o většinu klíčového a nejoblíbenějšího zboží:

Velkoobjem - stánky, akce

Pro odběr medovin na větší akce, ohřev medoviny na stánku nabízíme medovinu ze Včelařství Sláma, medoviny značky Včelco nebo Apimed medoviny v 5 a 10l kanystrech. Cenově nejvýhodnější je Medovina z Vysočiny, nicméně o něco sladší jsou Apimed a Včelco medoviny.

Doporučené medoviny na ohřev v kanystrech:

Obecně se na ohřev hodí více medoviny sladké s kořením a bylinkami, jejichž aroma vynikne při ohřevu. Varné nádoby však nepřehřívejte, ideální je nastavená teplota na max. 60°C.

Kvalitní dárkové medoviny na poslední chvíli

Pokud se budete rozhodovat na poslední chvíli, i tak vám dokážeme vyjít vstříc a zajistit následující medoviny v libovolném množství cca do týdne od objednání:

Mnohé z nich jsou dostupné i dárkových krabičkách, které umíme opatřit vaším logem. Poslední možnost objednání neskladového množství výše uvedených medovin je neděle 11.12.2022 !

Jak s medovinou v účetnictví?

Poctivá kvašená medovina spadá z pohledu spotřební daně do kategorie tiché víno a proto vám bude ve firemním účetnictví uznána jako náklad. Lahev musí být opatřena vaším firemním logem (etiketou nebo visačkou), což umíme zařídit a její cena může být maximálně 500,- Kč bez DPH za lahev. Do této částky se vejdeme i u mnoha archívních medovin.

Budu rád, když si opět zvolíte Medovinárnu pro vaše nákupy, neboť je pro nás vždy na 1. místě kvalita. Děkuji, že jste s námi!

Jiří Pouček
jednatel
Muzeum medoviny s.r.o.
Medovinárna

Obrázky k článku